Overview
Business Register · 59 min ago- Legal form
- Osaühing
- Date of first registration
- 02.04.1996e-Business Register
- Address
- Pädaste mõisahoone, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.padaste.eee-Business Register · domain active
- Telephones
- +372 5498528 · +372 4548800e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 68201 — Rental and operating of own or leased real estatee-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100631405ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 149 225,67 €e-Business Register
Officers (2)
Äriregister · 59 min agoFounders (2)
Äriregister · 59 min agoShareholders (2)
Äriregister · 59 min agoBeneficial owners (3)
Äriregister · 59 min agoOther persons (3)
Äriregister · 59 min agoNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Foreign / not in register · osanikuraamatu pidaja alates 28.09.2017
Osanikuraamatu pidaja
Subsidiaries
Business Register · shareholders · 59 min agoosaühing Pädaste on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 11 h tagasi padaste.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 1 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 177 667 € | −1 449 783 € | 838 300 € | €4.4m | 30 | 19.09.2025 |
| 2023AUD | 142 650 € | 70 114 € | 2 288 083 € | €5.4m | 28 | 24.07.2024 |
| 2022AUD | 210 089 € | −60 140 € | 2 217 969 € | €4.8m | 26 | 20.07.2023 |
| 2021AUD | 201 057 € | −26 140 € | 2 278 109 € | €4.6m | 24 | 21.11.2022 |
| 2020AUD | 157 553 € | −59 784 € | 2 304 250 € | €4.4m | 20 | 23.12.2021 |
| 2019AUD | 186 233 € | −20 353 € | 2 413 955 € | €4.5m | 14 | 30.11.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 16 070 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 174 623 € | 25 192 € | 16 448 € | 1 |
| 2024 | 229 181 € | 18 889 € | 2923 € | 1 |
| 2023 | 199 611 € | 10 504 € | 3531 € | 2 |
| 2022 | 233 850 € | 18 297 € | 3627 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €16k | — | — | — |
| State taxes 2026 | 0 € | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2026 | — | — | — | — |
| Revenue 2025 | €46k | €53k | €46k | €30k |
| State taxes 2025 | €9k | €5k | €10k | €2k |
| Taxes on workforce 2025 | €6k | €2k | €4k | €5k |
| Employees 2025 | 1 | 1 | 1 | — |
| Revenue 2024 | €51k | €47k | €49k | €83k |
| State taxes 2024 | €2k | €5k | €6k | €6k |
| Taxes on workforce 2024 | 453 € | 0 € | 0 € | €2k |
| Employees 2024 | — | — | 1 | 1 |
| Revenue 2023 | €48k | €54k | €51k | €47k |
| State taxes 2023 | €7k | €4k | 0 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2023 | 811 € | 453 € | 907 € | €1k |
| Employees 2023 | 1 | 1 | 2 | — |
| Revenue 2022 | €50k | €59k | €71k | €54k |
| State taxes 2022 | 869 € | €7k | €7k | €4k |
| Taxes on workforce 2022 | 0 € | 907 € | €1k | €1k |
| Employees 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 12 h tagasiReal estate (6 · 6,53 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiPädastemõisa, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%47801:007:0398#642434
3,95 ha
Kinnistusraamatust →Kärme, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:007:0362#141434
9728 m²
Kinnistusraamatust →Kärme, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakond
HoonestusõigusElamumaa 100%47801:007:0362#3090334
9728 m²
Kinnistusraamatust →Mõisaviljaaida, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiÄrimaa 20% Kaitsealune maa 80%47801:007:0244#2137134
2349 m²
Kinnistusraamatust →Mõisaviljaaida, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakond
HoonestusõigusÄrimaa 20% Kaitsealune maa 80%47801:007:0244#2834634
2349 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Pädaste mõisahoone, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiÄrimaa 50% Kaitsealune maa 50%47801:007:0245#2137234
1661 m²
Kinnistusraamatust →Grants (2 · €400k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteEISTurismisektori tootearenduse toetusEL kriisirahastus majanduse elavdamiseks (REACT-EU)2022
199 999 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
199 999 €
History (46)
e-Business Register · entries04.05.2026
Muutmiskanne
Ä 30000281 / M11 · Olek: Allkirjastatud
02.04.2026
Muutmiskanne
Ä 30000281 / M10 · Olek: Jõustunud
14.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 20
14.01.2026
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 20 · Olek: Jõustunud
09.12.2025
Muutmiskanne
Ä 30000281 / M9 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 41 sündmust
14.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 19
14.11.2025
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 19 · Olek: Jõustunud
29.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 18
29.10.2025
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 18 · Olek: Jõustunud
14.10.2025
Muutmiskanne
Ä 30000281 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30000281 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30000281 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 17
26.03.2020
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 17 · Olek: Jõustunud
24.03.2020
Muutmiskanne
Ä 30000281 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 16
27.03.2018
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 16 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 15
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 15 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 14
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 14 · Olek: Jõustunud
16.12.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 13
16.12.2014
Muutmiskanne
Ä 30000281 / 13 · Olek: Jõustunud
24.03.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 12
24.03.2009
Muutmiskanne
Ä 281 / 12 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 11
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 281 / 11 · Olek: Jõustunud
11.07.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 10
11.07.2008
Muutmiskanne
Ä 281 / 10 · Olek: Jõustunud
25.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 9
24.10.2007
Muutmiskanne
Ä 281 / 9 · Olek: Jõustunud
20.09.2007
Muutmiskanne
Ä 281 / M4 · Olek: Jõustunud
06.03.2007
Märkus
Kanne nr 8
06.03.2007
Märkus
Ä 281 / 8 · Olek: Jõustunud
21.07.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 7
20.07.2004
Muutmiskanne
Ä 281 / 7 · Olek: Jõustunud
18.06.2004
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 6
18.06.2004
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 281 / 6 · Olek: Jõustunud
17.11.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.11.2003
Muutmiskanne
Ä 281 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 281 / 4 · Olek: Jõustunud
24.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 281 / M3 · Olek: Jõustunud
03.05.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
06.03.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
02.04.1996
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 32 other companies.
Hans Martin BreuerJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 6 other companies
Imre SooäärAsutaja, Tegelik kasusaaja · 4 other companies
Jüri TruutsiAsutaja · 14 other companies
Aktsiaselts BALTIC RAIL TRANS
Pankrotihaldur
Aktsiaselts E-Profiil
Pankrotihaldur
Aktsiaselts Largo
Pankrotihaldur
Aktsiaselts Medical Pharmacy Group
Pankrotihaldur
Aktsiaselts Pirita Laevad
Pankrotihaldur
Aktsiaselts Saajos
Pankrotihaldur
AS MARDIN GRUPP
Pankrotihaldur
ER Varahalduse osaühing
Asutaja
K-Grupi Varahalduse Osaühing
Juhatuse liigeAsutaja
Osaühing Honeywell
Pankrotihaldur
osaühing INNDEX
Pankrotihaldur
osaühing UNISON GRUPP
Juhatuse liigeAsutaja
OÜ B2C KONSULT
Juhatuse liigeOsanik 100%
OÜ CCS Systems
Asutaja
Machiel de VriesTegelik kasusaaja · 2 other companies