Registered 7. august 1996, primary activity: Processing and preserving of fish, crustaceans and molluscs. Main place of business in Narva linn, Ida-Viru maakond.
AKTSIASELTS DGM SHIPPING is a shareholder or officer in 1 more company.
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 583 148 € | 905 380 € | 6 399 404 € | €11.5m | 76 | 21.07.2025 |
| 2023AUD | 4 355 000 € | 95 000 € | 5 772 000 € | €11.1m | 75 | 10.04.2024 |
| 2022AUD | 3 674 000 € | 102 000 € | 5 716 000 € | €11.4m | 77 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 2 737 000 € | 103 000 € | 5 614 000 € | €11.2m | 73 |
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 844 249 € | 144 389 € | 145 967 € | 80 |
| 2025 | 6 007 906 € | 498 598 € | 472 382 € | 78 |
| 2024 | 5 015 145 € | 475 398 € | 471 207 € | 77 |
| 2023 | 4 788 926 € | 482 460 € | 457 559 € | 80 |
| 2022 | 4 032 524 € | 439 424 € | 398 278 € |
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.8m | – | – | – |
| State taxes 2026 | €144k | – | – | – |
| Taxes on workforce 2026 | €146k | – | – | – |
| Employees 2026 | 80 | – | – | – |
| Revenue 2025 | €1.8m | €1.5m | €1.0m | €1.7m |
| State taxes 2025 | €218k | €129k | €33k | €119k |
| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 22.01.2025 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 267 535 € |
2026: €4k · 2025: €30k · 2024: €3k
| Date | Payer | Amount | Classification |
|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.04.2026 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.02.2026 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.01.2026 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.12.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.12.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.11.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.11.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 736 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.10.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.09.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 01.09.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 23 370 € | MUUD TOETUSED Kalandus ja jahindus |
| 14.08.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 420 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.07.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 886 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.02.2024 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 3125 € |
Persons connected to this company also hold roles in 204 other companies.
| 26.05.2022 |
| 2020AUD | 3 038 000 € | 80 000 € | 5 511 000 € | €10.2m | 75 | 16.06.2021 |
| 2019AUD | 3 923 000 € | 402 000 € | 5 431 000 € | €9.8m | 80 | 16.04.2020 |
| 82 |
| Taxes on workforce 2025 | €137k | €139k | €56k | €140k |
| Employees 2025 | 73 | 73 | 74 | 78 |
| Revenue 2024 | €1.5m | €1.4m | €938k | €1.2m |
| State taxes 2024 | €138k | €67k | €162k | €108k |
| Taxes on workforce 2024 | €123k | €74k | €162k | €112k |
| Employees 2024 | 81 | 71 | 74 | 77 |
| Revenue 2023 | €1.5m | €1.4m | €811k | €1.1m |
| State taxes 2023 | €139k | €106k | €126k | €111k |
| Taxes on workforce 2023 | €120k | €114k | €119k | €104k |
| Employees 2023 | 80 | 74 | 71 | 80 |
| Revenue 2022 | €1.0m | €1.1m | €906k | €975k |
| State taxes 2022 | €106k | €144k | €98k | €91k |
| Taxes on workforce 2022 | €105k | €108k | €100k | €85k |
| Employees 2022 | 83 | 73 | 80 | 82 |
| MUUD TOETUSED Kalandus ja jahindus |
… and 177 more companies