Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.01.1996Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 27bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58587663Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25621 — Lukkude ja hingede tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100289394MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 182 454 € | 172 164 € | 3 234 905 € | €3.8m | 25 | 16.07.2025 |
| 2023AUD | 3 189 428 € | 440 563 € | 3 225 583 € | €3.6m | 20 | 24.04.2025 |
| 2022AUD | 2 719 642 € | 159 915 € | 2 871 131 € | €3.4m | 20 | 13.02.2025 |
| 2021AUD | 2 828 950 € | 655 913 € | 2 782 325 € | €3.3m | 20 | 04.07.2023 |
| 2020AUD | 2 227 313 € | 255 192 € | 2 168 132 € | €2.4m | 19 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 1 919 256 € | 290 375 € | 1 954 875 € | €2.1m | 17 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 960 620 € | 141 033 € | 76 683 € | 26 |
| 2025 | 4 387 514 € | 629 655 € | 295 558 € | 26 |
| 2024 | 3 614 131 € | 456 600 € | 232 967 € | 23 |
| 2023 | 3 363 134 € | 349 512 € | 176 257 € | 21 |
| 2022 | 3 325 616 € | 455 807 € | 155 725 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €961k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €141k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €77k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 26 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.1m | €1.3m | €936k | €1.1m |
| Riigimaksud 2025 | €145k | €174k | €143k | €169k |
| Tööjõumaksud 2025 | €71k | €70k | €75k | €80k |
| Töötajaid 2025 | 24 | 24 | 27 | 26 |
| Käive 2024 | €967k | €815k | €848k | €983k |
| Riigimaksud 2024 | €90k | €99k | €142k | €126k |
| Tööjõumaksud 2024 | €47k | €55k | €61k | €70k |
| Töötajaid 2024 | 21 | 23 | 25 | 23 |
| Käive 2023 | €866k | €687k | €970k | €841k |
| Riigimaksud 2023 | €73k | €56k | €120k | €101k |
| Tööjõumaksud 2023 | €43k | €42k | €46k | €45k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 18 | 20 | 21 |
| Käive 2022 | €912k | €729k | €717k | €967k |
| Riigimaksud 2022 | €166k | €152k | 0 € | €138k |
| Tööjõumaksud 2022 | €34k | €35k | €48k | €39k |
| Töötajaid 2022 | 20 | 22 | 19 | 19 |
Toetused (1 · €328k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
328 044 €
Riigihanked (2 · €640k)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.07.2025 | Lukkude ost, hooldus ja remont, lukuabi teenus ja võtmete valmistamine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 400 000 € |
| 30.06.2021 | Lukkude ost, hooldus ja remont, lukuabi teenus ja võtmete valmistamine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 240 000 € |
Ajalugu (32)
Äriregister kanded06.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20000236 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
16.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.01.2025
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 12 · Olek: Jõustunud
16.01.2025
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 13 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 27 sündmust
29.12.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20000236 / M7 · Olek: Jõustunud
12.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20000236 / M6 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20000236 / M5 · Olek: Jõustunud
23.04.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20000236 / M4 · Olek: Jõustunud
15.12.2023
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20000236 / M3 · Olek: Jõustunud
23.09.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20000236 / M2 · Olek: Jõustunud
23.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20000236 / M1 · Olek: Jõustunud
17.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 11
17.11.2021
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 11 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 10 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 9 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 8 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 7 · Olek: Jõustunud
26.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
26.01.2016
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 6 · Olek: Jõustunud
24.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
24.10.2011
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 5 · Olek: Jõustunud
11.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20000236 / 4 · Olek: Jõustunud
18.05.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.05.2006
Muutmiskanne
Ä 236 / 3 · Olek: Jõustunud
05.10.1998
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
31.01.1996
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Raul OjaJuhatuse liige, Osanik 90%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet