Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.02.1996Äriregister
- Aadress
- Võsa tn 33/18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56488448Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47762 — Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100475920MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 220 186 € | −1496 € | 17 881 € | €44k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 233 166 € | 1011 € | 19 377 € | €54k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 231 304 € | −10 837 € | 18 367 € | €69k | 3 | 25.06.2023 |
| 2021 | 238 632 € | 17 672 € | 29 204 € | €88k | 3 | 29.06.2022 |
| 2020 | 251 739 € | 5337 € | 11 532 € | €85k | 3 | 28.06.2021 |
| 2019 | 249 071 € | −2802 € | 6195 € | €91k | 5 | 21.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 48 710 € | 6146 € | 4137 € | 2 |
| 2025 | 207 472 € | 23 072 € | 13 991 € | 2 |
| 2024 | 223 525 € | 32 893 € | 21 625 € | 2 |
| 2023 | 239 958 € | 30 337 € | 18 571 € | 5 |
| 2022 | 233 662 € | 29 097 € | 19 294 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €49k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €49k | €64k | €47k | €47k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €7k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €5k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €54k | €69k | €53k | €48k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €10k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €7k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €50k | €72k | €56k | €62k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €8k | €8k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 7 | 7 | 5 |
| Käive 2022 | €51k | €72k | €58k | €54k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €9k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €6k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 6 |
Ajalugu (29)
Äriregister kanded23.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
23.02.2024
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 11 · Olek: Jõustunud
08.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
08.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30023402 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 24 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 9 · Olek: Jõustunud
20.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
20.01.2020
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 8 · Olek: Jõustunud
31.12.2019
Muutmiskanne
Ä 30023402 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.12.2019
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 7 · Olek: Jõustunud
21.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.06.2018
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 6 · Olek: Jõustunud
28.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.05.2018
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2011
Muutmiskanne
Ä 30023402 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 23402 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 578 / 4 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 23402 · Olek: Kinnitatud
10.04.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.04.2003
Muutmiskanne
Ä 578 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.1999
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
20.02.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Enno PiisangJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Ene PiisangJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte