Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.04.1996Äriregister
- Aadress
- Suur-Sepa tn 14, Pärnu linn, Pärnu linn, 80018 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 4477912 · +372 4477917Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86992 — Muud mujal liigitamata tervishoiualadÄriregister · MTA
- Osakapital
- 28 161,00 ۀriregister
Juhtorgan (5)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad (5)
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (101)
Äriregister · 1 h tagasiAsutaja / juhtkond
Martti Lemendik, Jaagup Retsja jt
47.4%·3 osanikku
Ingel
Elle Põder, Margarita Põllu jt
34.7%·27 osanikku
Muud
VELLET HOLDING OÜ, Aime Alttoa jt
20.2%·71 osanikku
102.3%
osaühing Kesklinna Tervisekeskus
10020682
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
21.7%
Top 3
47.4%
Top 5
53.9%
Top 10
64.4%
80%-i piir
30/101
Gini
0.67
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
Näita kõiki (101)
VH
VELLET HOLDING OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 12335071 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 1% · 189 €
Tegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 1 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.0mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€30kviimane
€100k0 €€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 013 879 € | 29 941 € | 431 613 € | €584k | 19 | 09.06.2025 |
| 2023 | 900 104 € | 3317 € | 437 431 € | €559k | 17 | 31.05.2024 |
| 2022 | 734 012 € | 16 406 € | 468 738 € | €564k | 18 | 05.06.2023 |
| 2021 | 648 040 € | −50 900 € | 452 332 € | €536k | 18 | 08.06.2022 |
| 2020AUD | 661 652 € | −49 991 € | 503 232 € | €562k | 18 | 06.05.2021 |
| 2019AUD | 894 182 € | 78 121 € | 553 223 € | €637k | 26 | 08.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 87 250 € | 92 207 € | 33 |
| 2025 | — | 322 011 € | 340 168 € | 33 |
| 2024 | — | 301 932 € | 310 653 € | 29 |
| 2023 | — | 241 267 € | 245 736 € | 25 |
| 2022 | — | 188 250 € | 199 155 € | 23 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €87k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €92k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 33 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €82k | €73k | €79k | €88k |
| Tööjõumaksud 2025 | €86k | €77k | €83k | €93k |
| Töötajaid 2025 | 29 | 31 | 32 | 33 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €67k | €65k | €87k | €83k |
| Tööjõumaksud 2024 | €71k | €69k | €84k | €88k |
| Töötajaid 2024 | 26 | 29 | 29 | 29 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €53k | €52k | €73k | €63k |
| Tööjõumaksud 2023 | €56k | €55k | €68k | €66k |
| Töötajaid 2023 | 24 | 24 | 25 | 25 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €49k | €46k | €47k | €47k |
| Tööjõumaksud 2022 | €51k | €48k | €50k | €50k |
| Töötajaid 2022 | 23 | 24 | 24 | 23 |
Tegevusload (2)
MEDRE · 29 min tagasiEriarstiabiMEDRE
2 luba2 asukohta4 teenustalates 01.11.2010
ambulatoorsed kardioloogiateenusedambulatoorsed otorinolarüngoloogiateenusedambulatoorsed taastusravi ja füsiaatriateenusedradioloogiateenused
ÕendusabiMEDRE
4 luba15 asukohta1 teenustalates 06.03.2012
koolitervishoiuteenus × 4
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 29.04.2026Sai osanikuksSilvi-Miralda Vanatoa · · 2 %
- 29.04.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 30000275 / 12 · Olek: Allkirjastatud
- Kanne nr 12 · kanne
- 14.04.2026Osanike muutmineÄ 30000275 / M5 · Olek: Jõustunud
2025
- 09.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 1 013 879 €
2024
- 31.05.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 900 104 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 79 ettevõttes.
Jaan LemendikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 1%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Liina ViitasAsutaja, Osanik 1% · 3 muud ettevõtet
Martti LemendikOsanik 22% · 8 muud ettevõtet
Aktsiaselts METAPRINT
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
MP Majad OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing Toystor
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaOsanik 100%
Restate TM OÜ
Tegelik kasusaaja
Sanimer Grupp OÜ
Likvideerija
Stark Logistics AS
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
Tallinna Direktorite Klubi
Juhatuse liige
Tristock OÜ
Tegelik kasusaaja
Kalmer LepikOsanik 12%, Tegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 6 muud ettevõtet
Aime AlttoaOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Kersti AndresonOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Kristel AverOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Boris BaiOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Kersti HansaluOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Aili JansonOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Evi LaanepõldOsanik 3% · 1 muu ettevõte
Jana LepikOsanik 0% · 2 muud ettevõtet
Uudo LevandiOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Endel LohuOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Katri GailitOsanik 0% · 6 muud ettevõtet
Aina LõõbasOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Alla MaltsevaOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Külvar MandOsanik 0% · 5 muud ettevõtet
Ljudmilla NehtsaOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Andrus NiklusOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Urve PappaOsanik 0% · 2 muud ettevõtet
Larissa PetrovaOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Niini PuuseppOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Merike RoseniitOsanik 0% · 4 muud ettevõtet
Sergei SemjonovOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Lea SongOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Reet TammOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Urmas TeeäärOsanik 0% · 2 muud ettevõtet
Pille TimmuskOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Inga KuldmäeOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Siiri AlliksooOsanik 0% · 2 muud ettevõtet
Anu NiisukeOsanik 0% · 2 muud ettevõtet
Ants LillOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Tuule LillOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Marika KaskOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Toomas SkitinOsanik 0% · 1 muu ettevõte
Tatjana TšuhnenkovaOsanik 1% · 2 muud ettevõtet
Silvi-Miralda VanatoaOsanik 2% · 1 muu ettevõte
Sirje RetsjaTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 2 muud ettevõtet
Rutt LemendikTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 1 muu ettevõte
Mare KernerNõukogu liige · 2 muud ettevõtet