Üldandmed
Äriregister · 14 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.04.1996Äriregister
- Aadress
- Kaubamaja tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6604706Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100267400MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 14 h tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 14 h tagasiTegelikud kasusaajad (5)
Äriregister · 14 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 382 608 € | 6524 € | 544 222 € | €573k | 10 | 11.06.2025 |
| 2023 | 418 945 € | 58 180 € | 542 697 € | €582k | 10 | 14.05.2024 |
| 2022 | 340 578 € | 25 801 € | 489 517 € | €525k | 12 | 22.05.2023 |
| 2021 | 202 683 € | 5206 € | 468 716 € | €498k | 10 | 09.05.2022 |
| 2020 | 234 621 € | 187 € | 463 510 € | €500k | 10 | 17.05.2021 |
| 2019 | 342 194 € | 33 068 € | 463 323 € | €508k | 12 | 22.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 81 258 € | 29 304 € | 16 971 € | 13 |
| 2025 | 371 991 € | 124 907 € | 73 674 € | 13 |
| 2024 | 404 792 € | 117 531 € | 69 671 € | 15 |
| 2023 | 428 048 € | 111 390 € | 60 054 € | 14 |
| 2022 | 337 922 € | 89 587 € | 49 985 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €81k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €87k | €96k | €93k | €96k |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €31k | €33k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €18k | €19k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 14 | 14 | 13 |
| Käive 2024 | €96k | €102k | €107k | €100k |
| Riigimaksud 2024 | €28k | €31k | €28k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €18k | €19k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 17 | 15 | 15 |
| Käive 2023 | €97k | €112k | €111k | €108k |
| Riigimaksud 2023 | €26k | €28k | €31k | €27k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €14k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 14 | 12 | 14 |
| Käive 2022 | €57k | €85k | €91k | €105k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €20k | €24k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €10k | €13k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 12 | 10 | 12 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiToetused (1 · €16k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
16 252 €
Ajalugu (26)
Äriregister kanded26.06.2025
Muutmiskanne
Ä 10001478 / 13 · Olek: Jõustunud
26.06.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
26.05.2025
Korraldav määrus
Ä 10001478 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10001478 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 21 sündmust
12.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10001478 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10001478 / 11 · Olek: Jõustunud
12.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 11
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10001478 / 10 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10001478 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10001478 / 8 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10001478 / 7 · Olek: Jõustunud
14.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10001478 / 6 · Olek: Jõustunud
12.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2010
Muutmiskanne
Ä 1478 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1478 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2007
Muutmiskanne
Ä 1478 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.04.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
11.04.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Marju HärmaJuhatuse liige, Osanik 53%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte