Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.04.1996Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 139fADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.sky.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6788777Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 60101 — Raadioringhääling ja audiosisu levitamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100344666MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiTaevaraadio OÜ on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Tehnoloogiad
BuiltWith · 18 h tagasi sky.ee85 aktiivset tehnoloogiat 18 grupis
Vidinad25Lingitud teenused8Ads7JavaScript-teegid7E-postiserver7Raamistikud5Mobiilitehnoloogiad4SSL-sertifikaat4Veebiserver3Analüütika3Hosting3Programmikeel2Maksesüsteem2CDN1Server1Web Master1CDN1Mapping1
Kategooriate jaotus
Vidinad (25)
Fonts · Tag Management · Marketing Automation · Data Management Platform · Digital Experience Optimization · Graphic Design Tool · Web Performance Monitoring · Image Provider · Digital Asset Management · Photo & Video Marketing · CAPTCHA · Bot Detection · Spam Protection · Fraud Prevention · Privacy Compliance · Data Protection · Compliance Software · API Management · Data Collection
Lingitud teenused (8)
AI
Ads (7)
Ad Server · Ad Network · Ad Analytics · Demand-side Platform · Ad Exchange · Contextual Advertising · Cookie Alternative
JavaScript-teegid (7)
JavaScript Library · Event Handling · Compatibility · Browser Feature Detection · UI · Polyfill · UI Component Library · Framework · MVC Framework · State Management · Module Loader · Performance Optimization · Module System · Styling Utility · Reactive Programming · JavaScript Enhancements
E-postiserver (7)
Secure Email · Business Email Hosting · Campaign Management · Marketing Platform · Transactional Email · DMARC · Email Delivery Service · Marketing Automation · Personalized Communication · Customer Engagement
Raamistikud (5)
Application Development Platform · Web Application Framework
Mobiilitehnoloogiad (4)
—
SSL-sertifikaat (4)
Root Authority
Veebiserver (3)
—
Analüütika (3)
Application Performance · Audience Measurement · Visitor Count Tracking · Site Optimization · Conversion Optimization · A/B Testing · Advertiser Tracking · Personalization · Mobile · Conversion Tracking · Tag Management
Hosting (3)
Server Location · Dedicated Hosting · German hosting
Programmikeel (2)
—
Maksesüsteem (2)
Currency · Payment Acceptance
CDN (1)
—
Server (1)
—
Web Master (1)
—
CDN (1)
—
Mapping (1)
Maps
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 409 000 € | 88 802 € | 1 807 509 € | €1.9m | 1 | 18.06.2025 |
| 2023 | 321 000 € | 57 539 € | 1 798 707 € | €1.9m | 1 | 22.05.2024 |
| 2022 | 282 800 € | −433 380 € | 1 741 168 € | €1.8m | 1 | 03.07.2023 |
| 2021 | 281 966 € | 74 497 € | 2 174 548 € | €2.3m | 1 | 17.05.2022 |
| 2020 | 215 550 € | 56 879 € | 2 100 052 € | €2.2m | 1 | 17.06.2021 |
| 2019 | 272 855 € | 37 177 € | 2 043 173 € | €2.2m | 1 | 05.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 77 000 € | 17 793 € | 1753 € | 1 |
| 2025 | 450 200 € | 129 544 € | 6964 € | 1 |
| 2024 | 403 000 € | 95 666 € | 7769 € | 1 |
| 2023 | 312 500 € | 57 543 € | 6440 € | 1 |
| 2022 | 289 300 € | 57 351 € | 6906 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €77k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €98k | €132k | €108k | €112k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €33k | €35k | €25k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €79k | €91k | €87k | €146k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €18k | €25k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €69k | €85k | €80k | €79k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €16k | €15k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €72k | €77k | €69k | €71k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €17k | €13k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (54)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiNäita ülejäänud kehtivad (29)
Ajalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10001418 / 13 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10001418 / 12 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 19 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10001418 / 11 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 10
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10001418 / 10 · Olek: Jõustunud
07.08.2014
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 9
07.08.2014
Ümberkujundamiskanne
Ä 10001418 / 9 · Olek: Jõustunud
30.07.2014
Ümberkujundamiskanne
Ä 10001418 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
11.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10001418 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10001418 / 7 · Olek: Jõustunud
19.10.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
19.10.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 1418 / 6 · Olek: Jõustunud
11.02.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.02.2008
Muutmiskanne
Ä 1418 / 5 · Olek: Jõustunud
22.07.2003
Märkus
Kanne nr 4
22.07.2003
Märkus
Ä 1418 / 4 · Olek: Jõustunud
10.01.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
23.04.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Harald TehverJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet