Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.08.1996Äriregister
- Aadress
- Viljandi tn 26ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 3850705Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47781 — Optiliste seadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100658653MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 178 156 € | −6844 € | 89 474 € | €98k | 4 | 30.04.2025 |
| 2023 | 204 635 € | −18 353 € | 106 318 € | €114k | 4 | 20.04.2024 |
| 2022 | 176 441 € | −11 086 € | 134 671 € | €143k | 4 | 11.06.2023 |
| 2021 | 191 824 € | 20 440 € | 155 756 € | €162k | 4 | 04.05.2022 |
| 2020 | 177 029 € | 37 944 € | 135 317 € | €141k | 3 | 30.03.2021 |
| 2019 | 226 659 € | 44 046 € | 97 373 € | €105k | 3 | 22.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 43 760 € | 8667 € | 7791 € | 4 |
| 2025 | 200 345 € | 42 741 € | 38 043 € | 4 |
| 2024 | 182 862 € | 44 353 € | 36 463 € | 4 |
| 2023 | 207 673 € | 47 201 € | 38 570 € | 5 |
| 2022 | 186 049 € | 42 069 € | 33 662 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €44k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €52k | €50k | €46k | €52k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €11k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €10k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €44k | €43k | €40k | €56k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €13k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €9k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €52k | €57k | €45k | €54k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €15k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €10k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €39k | €46k | €46k | €55k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €12k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €9k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30028843 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30028843 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
19.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30028843 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
19.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30028843 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.06.2011
Muutmiskanne
Ä 30028843 / 3 · Olek: Jõustunud
06.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.05.2011
Muutmiskanne
Ä 30028843 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28843 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 28843 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 2540 / 4 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
09.10.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.10.2003
Muutmiskanne
Ä 2540 / 3 · Olek: Jõustunud
01.04.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
21.08.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Merle PiikJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet