Üldandmed
Äriregister · 43 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.06.1996Äriregister
- Aadress
- Nurme tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 4720250Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100403727MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 43 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 43 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 43 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 569 630 € | 187 223 € | 189 978 € | €475k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 3 145 993 € | 188 666 € | 211 555 € | €503k | 8 | 24.06.2024 |
| 2022 | 2 993 411 € | 219 414 € | 422 889 € | €518k | 9 | 28.06.2023 |
| 2021 | 2 962 739 € | 217 729 € | 603 475 € | €701k | 10 | 30.06.2022 |
| 2020 | 2 773 104 € | 298 229 € | 585 746 € | €665k | 10 | 18.06.2021 |
| 2019 | 2 597 930 € | 207 986 € | 437 518 € | €587k | 11 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 113 202 € | 43 534 € | 31 384 € | 9 |
| 2025 | 4 160 604 € | 251 915 € | 127 027 € | 9 |
| 2024 | 3 723 347 € | 237 429 € | 132 376 € | 12 |
| 2023 | 3 319 111 € | 252 081 € | 113 899 € | 12 |
| 2022 | 3 168 479 € | 301 118 € | 118 155 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €44k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €31k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €982k | €1.0m | €997k | €1.1m |
| Riigimaksud 2025 | €55k | €43k | €55k | €99k |
| Tööjõumaksud 2025 | €36k | €32k | €32k | €28k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 12 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €852k | €890k | €986k | €995k |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €50k | €45k | €93k |
| Tööjõumaksud 2024 | €33k | €31k | €28k | €40k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2023 | €791k | €803k | €834k | €891k |
| Riigimaksud 2023 | €42k | €38k | €36k | €136k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €24k | €23k | €41k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 11 | 12 | 12 |
| Käive 2022 | €767k | €758k | €785k | €859k |
| Riigimaksud 2022 | €93k | €37k | €35k | €136k |
| Tööjõumaksud 2022 | €38k | €22k | €22k | €36k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 12 | 12 | 12 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded25.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30024488 / 10 · Olek: Jõustunud
25.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30024488 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30024488 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 19 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30024488 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 30024488 / 6 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.04.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30024488 / 5 · Olek: Jõustunud
12.04.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
29.12.2011
Märkus
Ä 30024488 / 4 · Olek: Jõustunud
29.12.2011
Märkus
Kanne nr 4
16.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30024488 / 3 · Olek: Jõustunud
16.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 24488 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 2895 / 3 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 24488 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
19.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
20.06.1996
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Omanikukonto: TIIU VAHAJuhatuse liige, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Omanikukonto: ARVO KALLASMAAJuhatuse liige, Osanik 49%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet