Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.07.1996Äriregister
- Aadress
- Keskuse vkt 6-1, Otepää linn, Otepää vald, 67406 Valga maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.otepaalt.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 7655824 · +372 7654280Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10111 — Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100493627MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiOÜ OTEPÄÄ LIHATÖÖSTUS EDGAR on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 18 h tagasi otepaalt.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€2.5mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€32kviimane
€200k€99k€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 505 664 € | 31 786 € | 1 434 725 € | €1.8m | 30 | 23.06.2025 |
| 2023AUD | 2 582 173 € | 96 760 € | 1 413 691 € | €1.7m | 30 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 2 361 444 € | 67 537 € | 1 337 882 € | €1.7m | 32 | 26.06.2023 |
| 2021AUD | 2 160 704 € | 117 110 € | 1 281 097 € | €1.5m | 32 | 28.06.2022 |
| 2020AUD | 2 091 726 € | 92 528 € | 1 183 987 € | €1.4m | 35 | 27.06.2021 |
| 2019AUD | 2 012 307 € | −1239 € | 1 101 459 € | €1.4m | 30 | 27.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 660 404 € | 114 306 € | 63 351 € | 34 |
| 2025 | 2 744 774 € | 459 537 € | 257 504 € | 35 |
| 2024 | 2 515 401 € | 402 853 € | 228 832 € | 34 |
| 2023 | 2 641 833 € | 363 202 € | 206 741 € | 36 |
| 2022 | 2 386 637 € | 277 372 € | 197 847 € | 35 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €660k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €114k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €63k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 34 | — | — | — |
| Käive 2025 | €642k | €720k | €703k | €680k |
| Riigimaksud 2025 | €108k | €110k | €118k | €124k |
| Tööjõumaksud 2025 | €63k | €61k | €67k | €67k |
| Töötajaid 2025 | 35 | 36 | 35 | 35 |
| Käive 2024 | €626k | €655k | €622k | €613k |
| Riigimaksud 2024 | €103k | €102k | €97k | €101k |
| Tööjõumaksud 2024 | €57k | €55k | €57k | €60k |
| Töötajaid 2024 | 34 | 35 | 36 | 34 |
| Käive 2023 | €605k | €720k | €683k | €633k |
| Riigimaksud 2023 | €94k | €85k | €84k | €101k |
| Tööjõumaksud 2023 | €49k | €50k | €53k | €56k |
| Töötajaid 2023 | 34 | 34 | 35 | 36 |
| Käive 2022 | €540k | €626k | €623k | €597k |
| Riigimaksud 2022 | €75k | €47k | €70k | €86k |
| Tööjõumaksud 2022 | €52k | €44k | €50k | €51k |
| Töötajaid 2022 | 37 | 34 | 35 | 35 |
Toetused (3 · €84k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
32 799 €
22 203 €
28 934 €
Riigihanked (16 · €5.4m)
Riigihangete register · 6 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 03.10.2023 | Otepää Vallavalitsus | 94 421 € | |
| 17.04.2023 | Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus | 2 000 000 € | |
| 07.02.2023 | Tartu Rakenduslik Kolledž | 58 000 € | |
| 07.09.2022 | Tartu Vallavalitsus | 94 000 € | |
| 23.11.2022 | aktsiaselts Valga Haigla | 16 783 € |
Näita ülejäänud (11)
| 14.12.2020 | aktsiaselts Valga Haigla | 527 € | |
| 22.11.2021 | aktsiaselts Valga Haigla | 7547 € | |
| 15.01.2021 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 3678 € | |
| 22.02.2021 | aktsiaselts "Põlva Haigla" | 14 270 € | |
| 05.02.2019 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 3401 € | |
| 04.01.2021 | Tartu Vallavalitsus | 80 € | |
| 15.01.2021 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 14 204 € | |
| 29.09.2020 | Sihtasutus Tehvandi Spordikeskus | 100 260 € | |
| 18.09.2020 | Tallinna Teeninduskool | 30 000 € | |
| 30.09.2019 | Eesti Rahva Muuseum | 3 000 000 € | |
| 04.07.2018 | aktsiaselts Valga Haigla | 235 € |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded25.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20000989 / 13 · Olek: Jõustunud
25.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 13
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20000989 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
10.06.2020
Muutmiskanne
Ä 20000989 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
10.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20000989 / 10 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20000989 / 9 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
03.11.2016
Muutmiskanne
Ä 20000989 / 8 · Olek: Jõustunud
03.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
11.10.2016
Muutmiskanne
Ä 20000989 / 7 · Olek: Jõustunud
11.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.09.2016
Muutmiskanne
Ä 20000989 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.04.2012
Muutmiskanne
Ä 20000989 / 6 · Olek: Jõustunud
27.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 989 / 5 · Olek: Jõustunud
29.06.2007
Muutmiskanne
Ä 989 / 4 · Olek: Jõustunud
29.06.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.02.2003
Muutmiskanne
Ä 989 / 3 · Olek: Jõustunud
06.02.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.08.2002
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 989 / 2 · Olek: Jõustunud
22.08.2002
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 2
21.08.2002
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 989 / M1 · Olek: Jõustunud
15.07.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Maie NiitJuhatuse liige, Osanik 81%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte