Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.07.1996Äriregister
- Aadress
- Jaama tn 71a, Põlva linn, Põlva vald, 63308 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 7976155 · +372 5053019Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100005840MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5496,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.1mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€62kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 135 327 € | 61 533 € | 866 834 € | €977k | 5 | 27.06.2025 |
| 2023 | 1 251 687 € | 105 915 € | 809 302 € | €964k | 5 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 309 633 € | 188 821 € | 708 887 € | €889k | 4 | 25.06.2023 |
| 2021 | 1 063 924 € | 120 792 € | 526 566 € | €600k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 916 449 € | 90 432 € | 412 974 € | €465k | 4 | 30.06.2021 |
| 2019 | 713 252 € | 37 239 € | 327 842 € | €381k | 4 | 05.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 309 359 € | 47 633 € | 12 598 € | 7 |
| 2025 | 1 719 915 € | 225 237 € | 50 999 € | 7 |
| 2024 | 1 853 711 € | 215 828 € | 49 125 € | 7 |
| 2023 | 2 132 744 € | 227 683 € | 41 220 € | 7 |
| 2022 | 2 237 782 € | 216 335 € | 32 913 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €309k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €48k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €351k | €490k | €441k | €439k |
| Riigimaksud 2025 | €48k | €65k | €58k | €54k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 6 | 7 |
| Käive 2024 | €386k | €535k | €480k | €453k |
| Riigimaksud 2024 | €48k | €69k | €53k | €46k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €13k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €437k | €678k | €498k | €519k |
| Riigimaksud 2023 | €42k | €74k | €56k | €56k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €11k | €12k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €407k | €773k | €532k | €525k |
| Riigimaksud 2022 | €32k | €72k | €54k | €59k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €8k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20000911 / 10 · Olek: Jõustunud
30.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
30.06.2019
Muutmiskanne
Ä 20000911 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20000911 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20000911 / 7 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 20000911 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20000911 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20000911 / M1 · Olek: Jõustunud
29.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 911 / 4 · Olek: Jõustunud
08.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.01.2008
Muutmiskanne
Ä 911 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
09.07.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ants VeskiojaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte