Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.07.1996Äriregister
- Aadress
- OleviADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56493221Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01131 — Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100458138MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiOsaühing Merl on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 161 002 € | 27 019 € | 92 766 € | €168k | 1 | 01.07.2025 |
| 2023 | 118 777 € | 16 184 € | 81 747 € | €188k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 122 696 € | 20 819 € | 65 562 € | €185k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 91 781 € | 24 291 € | 54 743 € | €202k | 1 | 26.07.2022 |
| 2020 | 97 252 € | 9932 € | 39 452 € | €207k | 1 | 05.07.2021 |
| 2019 | 86 230 € | 9245 € | 29 521 € | €140k | 1 | 22.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 54 385 € | 13 561 € | 1827 € | 2 |
| 2025 | 83 280 € | 14 699 € | 7495 € | 2 |
| 2024 | 162 942 € | 32 039 € | 6000 € | 2 |
| 2023 | 117 156 € | 22 962 € | 4997 € | 1 |
| 2022 | 119 278 € | 23 571 € | 4890 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €54k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €28k | €30k | €2k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €32k | €35k | €73k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €4k | €15k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €30k | €18k | €37k | €32k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €3k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €23k | €23k | €43k | €30k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €1k | €11k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | 907 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (3 · €3k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik1901 €
PRIAEU/EAFRD2024
606 €
PRIAEU/EAFRD2024
56 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded17.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
17.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 40000565 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40000565 / 9 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 13 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 40000565 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40000565 / 7 · Olek: Jõustunud
30.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.03.2015
Muutmiskanne
Ä 40000565 / 6 · Olek: Jõustunud
31.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.10.2011
Muutmiskanne
Ä 40000565 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 565 / 4 · Olek: Jõustunud
17.05.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.05.2006
Muutmiskanne
Ä 565 / 3 · Olek: Jõustunud
30.11.2001
Märkus
Kanne nr 2
05.07.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Leho MeltsaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet