Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.08.1996Äriregister
- Aadress
- Tihase tn 34, Kristiine linnaosa, Tallinn, 10619 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.teinos.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6463470Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100073364MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3325,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud (15)
Äriregister · 12 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
80.2% · 5
Ingel
18.3% · 6
Muud
1.5% · 4
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | Jüri Otsmaa | 25.89% |
| 2 | Lauri Luurmees | 21.47% |
| 3 | Arabel Solei Tuisk | 18.11% |
| 4 | Mai Ets | 8.84% |
| 5 | Laine Kutsar | 5.89% |
| 6 | Aili Kraam | 4.42% |
| 7 | Alla Nekraševitš | 3.58% |
| 8 | Heiki Peetsalu | 3.58% |
| 9 | Andres Saar | 2.95% |
| 10 | Harri Nõulik | 2.32% |
+ veel 5 osanikku — täielik nimekiri allpool.
Kontsentratsioon
Top 1
25.9%
Top 3
65.5%
Top 5
80.2%
Top 10
97.0%
80%-i piir
5/15
Gini
0.60
Dominantne osanik: 25.9% — mitte-kontrolliv, kuid blokeeriv.
Näita kõiki (15)
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 21 h tagasi teinos.ee1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
nginx
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€154kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€12kviimane
€50k0 €€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 154 335 € | 11 563 € | 57 399 € | €81k | 5 | 22.05.2025 |
| 2023 | 191 982 € | 2266 € | 46 836 € | €71k | 5 | 13.06.2024 |
| 2022 | 184 500 € | −23 785 € | 44 570 € | €65k | 6 | 02.06.2023 |
| 2021 | 180 765 € | −25 481 € | 68 355 € | €99k | 6 | 20.05.2022 |
| 2020 | 248 284 € | 32 736 € | 93 836 € | €132k | 6 | 29.06.2021 |
| 2019 | 242 866 € | −24 360 € | 61 100 € | €112k | 6 | 06.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 28 840 € | 12 463 € | 8632 € | 6 |
| 2025 | 153 599 € | 69 943 € | 45 211 € | 6 |
| 2024 | 164 238 € | 71 262 € | 44 588 € | 6 |
| 2023 | 188 897 € | 79 105 € | 54 443 € | 6 |
| 2022 | 199 355 € | 79 410 € | 56 933 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €29k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €44k | €25k | €43k | €42k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €14k | €19k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €10k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €40k | €31k | €48k | €44k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €15k | €21k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €10k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €44k | €51k | €45k | €49k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €22k | €20k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €14k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €73k | €69k | €24k | €34k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €21k | €15k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €15k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 5 | 5 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiRiigihanked (1 · €56k)
Riigihangete register · 9 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 06.11.2017 | Tallinna Haridusamet | 55 500 € |
Ajalugu (31)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 15
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 16 · Olek: Jõustunud
09.06.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 14
09.06.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10004169 / 15 · Olek: Jõustunud
23.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 13
Näita ülejäänud 26 sündmust
23.11.2021
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 14 · Olek: Jõustunud
01.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.11.2021
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 13 · Olek: Jõustunud
05.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
05.02.2020
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 12 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 11 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 10 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 9 · Olek: Jõustunud
03.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 8 · Olek: Jõustunud
29.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 7 · Olek: Jõustunud
31.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10004169 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 6 · Olek: Jõustunud
19.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 4 · Olek: Jõustunud
19.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10004169 / 5 · Olek: Jõustunud
15.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 4169 / 3 · Olek: Jõustunud
17.09.2003
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 4169 / M1 · Olek: Jõustunud
10.03.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
22.08.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Aili KraamOsanik 4% · 1 muu ettevõte
Jüri OtsmaaOsanik 26%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Andres SaarOsanik 3% · 2 muud ettevõtet
Lauri LuurmeesOsanik 21% · 1 muu ettevõte
Aadu KautsOsanik 0% · 1 muu ettevõte