Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Tulundusühistu
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.09.1996Äriregister
- Aadress
- Humala tn 5, Pärnu linn, Pärnu linn, 80034 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.falco.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 4426520 · +372 5057872 · +372 4436122Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 32301 — Sporditarvete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100717484MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€533kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€4kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 533 433 € | 4471 € | 942 430 € | €986k | 10 | 26.06.2025 |
| 2023AUD | 534 335 € | 5608 € | 937 959 € | €994k | 10 | 29.06.2024 |
| 2022AUD | 544 404 € | 12 103 € | 932 351 € | €968k | 9 | 29.06.2023 |
| 2021 | 531 498 € | 17 822 € | 920 248 € | €966k | 9 | 28.06.2022 |
| 2020 | 505 355 € | 22 329 € | 902 426 € | €938k | 11 | 21.09.2021 |
| 2019 | 491 024 € | 15 000 € | 880 097 € | €913k | 11 | 10.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 92 629 € | 23 928 € | 24 890 € | 11 |
| 2025 | 459 427 € | 112 177 € | 112 249 € | 11 |
| 2024 | 532 335 € | 110 011 € | 107 013 € | 11 |
| 2023 | 587 195 € | 102 005 € | 91 745 € | 10 |
| 2022 | 708 882 € | 115 607 € | 89 797 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €93k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €101k | €129k | €128k | €102k |
| Riigimaksud 2025 | €27k | €30k | €29k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €28k | €28k | €28k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | €124k | €159k | €142k | €108k |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €28k | €29k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €26k | €27k | €27k | €27k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €142k | €186k | €123k | €136k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €30k | €24k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €24k | €24k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €159k | €188k | €188k | €174k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €32k | €27k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €23k | €22k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 9 | 10 | 10 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30001148 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30001148 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30001148 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30001148 / 5 · Olek: Jõustunud
27.06.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 30001148 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30001148 / 4 · Olek: Jõustunud
04.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.10.2007
Muutmiskanne
Ä 1148 / 3 · Olek: Jõustunud
09.01.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.01.2004
Muutmiskanne
Ä 1148 / 2 · Olek: Jõustunud
14.11.2003
Muutmiskanne
Ä 1148 / M3 · Olek: Jõustunud
27.09.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Siim TalmarJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet