10086801RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Osaühing ASAT

Taimekasvatuse abitegevused tegevusala alusel registreeritud 17. september 1996.

EMTAK 01611Taimekasvatuse abitegevused29+ aastat
Värskendatud 6 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€9k
▼ 39% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€11k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 6 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
17.09.1996Äriregister
Aadress
Tartu mnt 16aADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefonid
+372 5053695 · +372 7351515Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 01611 — Taimekasvatuse abitegevusedÄriregister · MTA
KMKR number
EE100390746MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan (2)

Äriregister · 6 h tagasi
AT
Eesti · juhatuse liige alates 17.09.1996
Juhatuse liige
MS
Eesti · juhatuse liige alates 15.06.2023
Juhatuse liige

Osanikud

Äriregister · 6 h tagasi
AT
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 6 h tagasi
AT
Eesti · tegelik kasusaaja alates 19.10.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20241 000 926 €−54 474 €167 108 €€1.5m302.07.2025
20231 000 027 €−74 852 €221 593 €€1.5m328.06.2024
20221 283 620 €−18 304 €296 445 €€1.1m316.06.2023
20211 187 831 €17 775 €314 749 €€982k328.06.2022
2020AUD1 676 738 €−56 885 €296 974 €€1.2m314.06.2021
20191 744 277 €15 493 €353 859 €€798k301.07.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv8538 €5164 €5409 €1
2025317 575 €54 325 €23 414 €2
20241 525 643 €147 320 €33 906 €3
20231 542 498 €131 178 €33 620 €3
20221 967 870 €146 275 €24 336 €3
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€9k
Riigimaksud 2026€5k
Tööjõumaksud 2026€5k
Töötajaid 20261
Käive 2025€14k€123k€143k€38k
Riigimaksud 2025€12k€8k€26k€8k
Tööjõumaksud 2025€11k€4k€4k€4k
Töötajaid 20252222
Käive 2024€166k€300k€894k€166k
Riigimaksud 2024€9k€28k€83k€27k
Tööjõumaksud 2024€8k€9k€8k€8k
Töötajaid 20242333
Käive 2023€48k€420k€784k€290k
Riigimaksud 2023€14k€23k€49k€45k
Tööjõumaksud 2023€8k€9k€9k€8k
Töötajaid 20233333
Käive 2022€36k€605k€927k€401k
Riigimaksud 2022€5k€30k€62k€49k
Tööjõumaksud 2022€3k€5k€8k€8k
Töötajaid 20223333

Kommertspandid (1 · €260k)

Äriregister kommertspandid
#1
260 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 23.05.2013 · kehtiv
Kehtiv

Kinnistud (2 · 34,43 ha)

e-Kinnistusraamat (RIK) · 21 h tagasi
Idapõllu, Kärsa küla, Põlva vald, Põlva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%11701:005:0207#2583938
Läänepõllu, Kärsa küla, Põlva vald, Põlva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%11701:005:0197#2584038

Ajalugu (22)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20001834 / 11 · Olek: Jõustunud
15.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
15.06.2023
Muutmiskanne
Ä 20001834 / 10 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20001834 / 9 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20001834 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20001834 / 7 · Olek: Jõustunud
09.11.2016
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 20001834 / M2 · Olek: Jõustunud
23.05.2013
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
23.05.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 20001834 / 6 · Olek: Jõustunud
15.01.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.01.2013
Muutmiskanne
Ä 20001834 / 5 · Olek: Jõustunud
07.01.2013
Muutmiskanne
Ä 20001834 / M1 · Olek: Jõustunud
16.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2010
Muutmiskanne
Ä 20001834 / 4 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1834 / 3 · Olek: Jõustunud
08.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
17.09.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Arvi TupitsJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet