Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.11.1996Äriregister
- Aadress
- Uuslinna tn 9/4-48ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5098933Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46321 — Liha ja lihatoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100594979MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 664 466 € | −18 162 € | 58 610 € | €278k | 1 | 08.07.2025 |
| 2023 | 3 790 118 € | 1095 € | 76 772 € | €509k | 1 | 08.07.2024 |
| 2022 | 3 604 472 € | 27 017 € | 75 677 € | €598k | 1 | 09.05.2023 |
| 2021 | 3 671 129 € | 48 206 € | 53 777 € | €263k | 5 | 22.06.2022 |
| 2020 | 455 553 € | 5241 € | 10 571 € | €129k | 5 | 02.03.2021 |
| 2019 | 89 043 € | 1065 € | 5330 € | €66k | 2 | 15.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 79 222 € | 0 € | 1636 € | 1 |
| 2025 | 685 142 € | 851 € | 11 940 € | 1 |
| 2024 | 2 018 637 € | 3171 € | 11 161 € | 1 |
| 2023 | 4 172 184 € | 0 € | 11 825 € | 1 |
| 2022 | 4 069 704 € | 0 € | 14 364 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €79k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €193k | €187k | €213k | €93k |
| Riigimaksud 2025 | 851 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €882k | €660k | €415k | €62k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €826k | €1.5m | €358k | €1.5m |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €513k | €1.4m | €845k | €1.3m |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded08.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10006074 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10006074 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 14
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10006074 / 14 · Olek: Jõustunud
20.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
Näita ülejäänud 23 sündmust
20.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10006074 / 13 · Olek: Jõustunud
16.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10006074 / 12 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10006074 / 11 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10006074 / 10 · Olek: Jõustunud
30.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 9
30.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10006074 / 9 · Olek: Jõustunud
29.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10006074 / 8 · Olek: Jõustunud
12.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10006074 / M4 · Olek: Jõustunud
30.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10006074 / M3 · Olek: Jõustunud
27.11.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.11.2009
Muutmiskanne
Ä 6074 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 6074 / 6 · Olek: Jõustunud
22.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 5
22.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 6074 / 5 · Olek: Jõustunud
05.04.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
25.08.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 3
04.03.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
05.11.1996
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Jelena ZelentsovaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet