Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.12.1996Äriregister
- Aadress
- Põllu tn 6b, Sargvere küla, Paide linn, 72602 Järva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 3893333Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16111 — Puidu saagimine ja hööveldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100380756MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5772,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiOsaühing RTV Saekoda on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€355kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
300 €viimane
€50k0 €€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 354 991 € | 300 € | 301 585 € | €339k | 7 | 07.06.2025 |
| 2023 | 314 074 € | −20 810 € | 301 285 € | €332k | 7 | 28.06.2024 |
| 2022 | 412 008 € | 49 826 € | 322 095 € | €349k | 7 | 15.06.2023 |
| 2021 | 354 457 € | 31 315 € | 292 736 € | €332k | 6 | 24.06.2022 |
| 2020 | 269 332 € | −23 096 € | 281 421 € | €310k | 7 | 24.06.2021 |
| 2019 | 353 193 € | 41 458 € | 304 518 € | €323k | 6 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 73 331 € | 20 296 € | 11 540 € | 6 |
| 2025 | 313 828 € | 76 079 € | 47 905 € | 6 |
| 2024 | 360 094 € | 61 352 € | 39 617 € | 7 |
| 2023 | 329 625 € | 54 542 € | 35 517 € | 7 |
| 2022 | 418 183 € | 71 602 € | 34 143 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €73k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €72k | €81k | €82k | €79k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €12k | €23k | €25k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €12k | €13k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €59k | €99k | €111k | €91k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €18k | €18k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €10k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €77k | €92k | €80k | €81k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €11k | €18k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €10k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 6 | 7 |
| Käive 2022 | €88k | €124k | €109k | €98k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €19k | €15k | €24k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €8k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded30.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.07.2025
Muutmiskanne
Ä 30028677 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30028677 / 7 · Olek: Jõustunud
27.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 22 sündmust
27.03.2019
Muutmiskanne
Ä 30028677 / 6 · Olek: Jõustunud
08.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
08.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30028677 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30028677 / 4 · Olek: Jõustunud
08.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30028677 / 3 · Olek: Jõustunud
06.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30028677 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28677 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 28677 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 6466 / 6 · Olek: Kinnitatud
29.07.2005
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
29.07.2005
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
28.07.2005
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
28.07.2005
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 6466 / 3 · Olek: Jõustunud
28.07.2005
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 6466 / 4 · Olek: Jõustunud
28.07.2005
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 6466 / 5 · Olek: Jõustunud
23.02.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
16.12.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Raivo VendeJuhatuse liige, Osanik 48%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Toivo VendeJuhatuse liige, Osanik 48%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Malle VendeOsanik 2%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Angela VendeOsanik 2%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet