Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.12.1996Äriregister
- Aadress
- KasemaaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56602350Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100190564MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 280 948 € | −8062 € | 8857 € | €61k | 7 | 29.06.2025 |
| 2023 | 277 849 € | 15 253 € | 16 919 € | €61k | 4 | 26.04.2024 |
| 2022 | 173 567 € | −7704 € | 1666 € | €61k | 3 | 21.08.2023 |
| 2021 | 51 444 € | −1216 € | 9370 € | €49k | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 27 368 € | 7343 € | 10 586 € | €20k | 0 | 28.06.2021 |
| 2019 | 7223 € | 560 € | 3242 € | €7k | 0 | 07.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 76 353 € | 18 676 € | 9168 € | 7 |
| 2025 | 326 132 € | 78 624 € | 44 335 € | 7 |
| 2024 | 296 324 € | 62 345 € | 38 940 € | 7 |
| 2023 | 305 463 € | 53 658 € | 22 998 € | 5 |
| 2022 | 166 048 € | 30 852 € | 16 633 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €76k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €79k | €79k | €91k | €78k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €18k | €19k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €10k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 7 |
| Käive 2024 | €58k | €86k | €75k | €76k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €17k | €20k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €9k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €57k | €96k | €79k | €74k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €14k | €10k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €26k | €50k | €49k | €42k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €9k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 4 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (26)
Äriregister kanded25.03.2025
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 11 · Olek: Jõustunud
25.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
20.08.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10007025 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 21 sündmust
25.08.2020
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 9 · Olek: Jõustunud
25.08.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 8 · Olek: Jõustunud
03.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10007025 / M6 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 7 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 6 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.05.2016
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 5 · Olek: Jõustunud
03.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.06.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10007025 / 4 · Olek: Jõustunud
09.06.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
15.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10007025 / 3 · Olek: Jõustunud
15.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10007025 / M5 · Olek: Jõustunud
02.01.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 7025 / M4 · Olek: Kinnitatud
19.12.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 7025 / M3 · Olek: Jõustunud
29.06.2007
Muutmiskanne
Ä 7025 / 2 · Olek: Jõustunud
29.06.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 7025 / M1 · Olek: Jõustunud
16.12.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Gennet KruusementJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte