Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.10.1996Äriregister
- Aadress
- Kähri tn 4, Antsla linn, Antsla vald, 66404 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56257001 · +372 7855537Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100414758MTA · käibemaksukohustuslane
- Aktsiakapital
- 38 280,00 ۀriregister
Juhtorgan (4)
Äriregister · 12 h tagasiAktsionärid (2)
Äriregister · 12 h tagasiLG
Lamitex Grupp oüJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11347327 · aktsionär alates 16.08.2023
Aktsionär 17% · €6k
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 12 h tagasiNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · aktsiaraamatu pidaja alates 28.09.2017
Aktsiaraamatu pidaja
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€683kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-2kviimane
€1.0m€-500k€-2.0m
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 682 683 € | −1842 € | 1 570 382 € | €1.6m | 9 | 30.05.2025 |
| 2023 | 1 227 858 € | −49 438 € | 1 572 224 € | €1.6m | 9 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 363 868 € | 871 894 € | 1 628 096 € | €1.7m | 11 | 05.07.2023 |
| 2021 | 1 213 853 € | −1 412 818 € | 756 202 € | €798k | 12 | 26.10.2022 |
| 2020 | 1 174 710 € | 52 549 € | 2 363 520 € | €2.4m | 12 | 21.09.2021 |
| 2019 | 915 552 € | 344 233 € | 2 041 471 € | €2.2m | 13 | 17.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 81 972 € | 5425 € | 13 149 € | 9 |
| 2025 | 981 038 € | 104 151 € | 47 698 € | 9 |
| 2024 | 621 872 € | 61 130 € | 42 712 € | 9 |
| 2023 | 1 261 843 € | 160 221 € | 80 184 € | 9 |
| 2022 | 1 420 522 € | 194 561 € | 80 449 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €82k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €330k | €122k | €255k | €273k |
| Riigimaksud 2025 | €38k | €12k | €29k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €13k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €200k | €37k | €188k | €197k |
| Riigimaksud 2024 | €27k | €9k | €6k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €9k | €15k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €325k | €282k | €333k | €323k |
| Riigimaksud 2023 | €49k | €38k | €25k | €48k |
| Tööjõumaksud 2023 | €25k | €25k | €13k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 11 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | €221k | €373k | €418k | €409k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €54k | €59k | €66k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €21k | €21k | €30k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 12 | 12 | 12 |
Kommertspandid (1)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
4 500 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 28.01.2005 · kehtiv
Tegevusload (7)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK042211alates 30.12.2016 – 29.12.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK042213alates 30.12.2016 – 29.12.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK042215alates 30.12.2016 – 29.12.2026
Kinnistud (5 · 2,39 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiHämariku tn 13, Antsla linn, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiElamumaa 100%14302:001:0067#2406941
1,25 ha
Kinnistusraamatust →Tööstuse tn 7, Antsla linn, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%14302:001:0870#1113241
7605 m²
Kinnistusraamatust →Tööstuse tn 9, Antsla linn, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%14301:001:0086#383250
1516 m²
Kinnistusraamatust →Jaani tn 35a // Puurkaevu, Antsla linn, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%14302:001:0096#2808741
1510 m²
Kinnistusraamatust →Raudtee tn 52a, Lusti küla, Antsla vald, Võru maakond
KorteriomandElamumaa 100%14301:002:0063#2177941
789 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (1 · €14k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
14 357 €
Ajalugu (33)
Äriregister kanded16.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20001893 / M11 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20001893 / 12 · Olek: Jõustunud
20.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
11.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20001893 / M10 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.04.2020
Muutmiskanne
Ä 20001893 / M9 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 28 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20001893 / 11 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20001893 / 10 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 20001893 / 9 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20001893 / 8 · Olek: Jõustunud
29.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20001893 / M8 · Olek: Jõustunud
30.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20001893 / M7 · Olek: Jõustunud
02.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20001893 / M6 · Olek: Jõustunud
25.07.2011
Muutmiskanne
Ä 20001893 / 7 · Olek: Jõustunud
21.07.2011
Muutmiskanne
Ä 20001893 / M5 · Olek: Jõustunud
14.07.2011
Muutmiskanne
Ä 20001893 / M4 · Olek: Jõustunud
25.11.2010
Muutmiskanne
Ä 20001893 / 6 · Olek: Jõustunud
25.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 6
09.09.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20001893 / M3 · Olek: Jõustunud
17.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1893 / 5 · Olek: Jõustunud
17.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1893 / 4 · Olek: Jõustunud
17.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1893 / M2 · Olek: Jõustunud
28.01.2005
Kommertspandi avamiskanne
K 28290 · Olek: Jõustunud
28.01.2005
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
21.11.2002
Märkus
Kanne nr 3
20.11.2002
Märkus
Ä 1893 / 3 · Olek: Jõustunud
24.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
08.10.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 36 ettevõttes.
Taisto-Taimo KängseppJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja, Aktsionär 83% · 22 muud ettevõtet
BioOil OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%AsutajaTegelik kasusaaja
Cerca Trova OÜ
Tegelik kasusaaja
E-wheel OÜ
AsutajaOsanik 50%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Estman Baltic OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
kingu OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
kollino OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Lamitex Grupp oü
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Miodelia OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Mittetulundusühing Meeri Mõisapark
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Ozza OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Glamring Kinnisvara
Tegelik kasusaaja
OÜ GRF Invest
Tegelik kasusaaja
OÜ Kaimana
Tegelik kasusaaja
OÜ Minu Capital
Tegelik kasusaaja
OÜ Taisto Liinid
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
OÜ Valduskapital
Tegelik kasusaaja
Potestas OÜ
Asutaja
Rehe Kinnisvara OÜ
Tegelik kasusaaja
Silvester Mets OÜ
Tegelik kasusaaja
Taisto Express OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
TAISTO INVEST OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%AsutajaTegelik kasusaaja
Tumeri Grupp OÜ
Osanik 49%Asutaja
Terje VillemsNõukogu liige · 10 muud ettevõtet
A. Kuningas ja Partnerid OÜ
Prokurist
Adusum OÜ
Osanik 50%Tegelik kasusaajaProkuristAsutaja
Arsviva OÜ
Osanik 100%Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutaja
Beneficium OÜ
Asutaja
Hüüs OÜ
AsutajaOsanik 50%Tegelik kasusaajaProkurist
KUUSIKU KANDI KÜLASELTS
Asutaja
Kuusiku Mõis MTÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Fimmerpool
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Potestas OÜ
Osanik 50%Tegelik kasusaaja
TAISTO INVEST OÜ
Nõukogu liige
Tiia KängseppNõukogu liige · 2 muud ettevõtet
Oksana YalovenkoNõukogu liige · 2 muud ettevõtet