Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.04.1997Äriregister
- Aadress
- Mäepealse tn 2, Mustamäe linnaosa, Tallinn, 12618 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.pood.vhb.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 6590717 · +372 6703089Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100310991MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (4)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 2 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 5 päeva tagasi pood.vhb.ee8 aktiivset tehnoloogiat 6 grupis
SSL-sertifikaat2Vidinad2Hosting1Veebiserver1E-postiserver1Raamistikud1
Kategooriate jaotus
SSL-sertifikaat (2)
Root Authority
Vidinad (2)
—
Hosting (1)
Server Location
Veebiserver (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Raamistikud (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€365kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€4kviimane
€10k€-20k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 364 518 € | 4311 € | 12 929 € | €35k | 3 | 04.06.2025 |
| 2023 | 358 281 € | −21 237 € | 8618 € | €30k | 3 | 16.06.2024 |
| 2022 | 372 074 € | 5395 € | 29 855 € | €43k | 3 | 02.06.2023 |
| 2021 | 367 855 € | 7763 € | 34 460 € | €49k | 3 | 21.06.2022 |
| 2020 | 308 484 € | 8944 € | 26 697 € | €40k | 3 | 25.06.2021 |
| 2019 | 362 925 € | −21 014 € | 17 753 € | €27k | 4 | 27.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 69 186 € | 10 599 € | 5887 € | 3 |
| 2025 | 358 025 € | 58 637 € | 33 763 € | 3 |
| 2024 | 372 783 € | 59 080 € | 35 546 € | 3 |
| 2023 | 372 166 € | 59 482 € | 40 935 € | 3 |
| 2022 | 383 992 € | 57 001 € | 33 894 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €69k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €92k | €87k | €77k | €102k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €14k | €11k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €10k | €5k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €85k | €94k | €103k | €90k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €15k | €16k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €9k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €85k | €94k | €91k | €102k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €16k | €13k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €11k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €88k | €100k | €83k | €112k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €14k | €15k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €8k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10011878 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10011878 / 8 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10011878 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10011878 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
26.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10011878 / 5 · Olek: Jõustunud
26.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10011878 / M1 · Olek: Jõustunud
14.06.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10011878 / 4 · Olek: Jõustunud
14.06.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
15.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 11878 / 3 · Olek: Jõustunud
22.02.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
09.04.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ivar LaiJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet