Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.11.1996Äriregister
- Aadress
- SaluADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 7460556Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01411 — PiimakarjakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100292161MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 140 070 € | −27 991 € | 398 191 € | €456k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 141 640 € | −23 433 € | 426 182 € | €500k | 4 | 20.06.2024 |
| 2022 | 151 637 € | 7909 € | 449 615 € | €534k | 4 | 23.06.2023 |
| 2021 | 105 295 € | 2546 € | 441 706 € | €526k | 4 | 18.06.2022 |
| 2020 | 88 777 € | −19 201 € | 439 161 € | €499k | 5 | 24.06.2021 |
| 2019 | 95 603 € | −20 115 € | 458 362 € | €514k | 5 | 23.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 24 523 € | 9473 € | 6952 € | 8 |
| 2025 | 152 861 € | 37 652 € | 27 174 € | 8 |
| 2024 | 179 487 € | 40 151 € | 24 492 € | 8 |
| 2023 | 144 275 € | 34 474 € | 23 719 € | 8 |
| 2022 | 148 853 € | 33 341 € | 20 075 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €36k | €54k | €35k | €29k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €10k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 8 | 7 | 8 |
| Käive 2024 | €37k | €49k | €29k | €65k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €10k | €8k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €45k | €45k | €24k | €30k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €9k | €7k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €34k | €36k | €33k | €46k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €8k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €5k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 7 | 7 |
Toetused (10 · €48k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik11 932 €
PRIAEU/EAFRD2024
6300 €
PRIAEU/EAFRD2024
6257 €
PRIAEU/EAFRD2024
1340 €
PRIAEU/EAFRD2024
390 €
PRIAEU/EAFRD2024
321 €
Näita ülejäänud (4)
PRIAEU/EAFRD2023
8731 €
PRIAEU/EAFRD2023
7412 €
PRIAEU/EAFRD2023
3378 €
PRIAEU/EAFRD2023
2200 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded29.07.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20002631 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20002631 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
15.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20002631 / 10 · Olek: Jõustunud
15.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 17 sündmust
29.08.2022
Muutmiskanne
Ä 20002631 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.09.2019
Muutmiskanne
Ä 20002631 / 9 · Olek: Jõustunud
19.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
09.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20002631 / M1 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20002631 / 8 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20002631 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20002631 / 6 · Olek: Jõustunud
07.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.08.2010
Muutmiskanne
Ä 20002631 / 5 · Olek: Jõustunud
05.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20002631 / 4 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.11.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
27.11.1996
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Enn MarranJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Amar MarranJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Palmi MarranOsanik 17%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Argo MarranOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet