Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.02.1997Äriregister
- Aadress
- Akadeemia tee 44ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6416078Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47522 — Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100258040MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 163 511 € | 9351 € | 393 139 € | €411k | 2 | 31.03.2025 |
| 2023 | 160 824 € | 12 082 € | 423 788 € | €438k | 2 | 03.06.2024 |
| 2022 | 185 109 € | 19 614 € | 431 706 € | €452k | 1 | 27.02.2023 |
| 2021 | 172 051 € | 17 622 € | 412 092 € | €434k | 1 | 26.05.2022 |
| 2020 | 167 129 € | 14 886 € | 394 470 € | €411k | 1 | 04.06.2021 |
| 2019 | 145 427 € | 9353 € | 379 581 € | €391k | 1 | 14.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 39 983 € | 6905 € | 1328 € | 2 |
| 2025 | 190 877 € | 30 157 € | 6431 € | 2 |
| 2024 | 229 950 € | 37 174 € | 8563 € | 2 |
| 2023 | 235 332 € | 31 706 € | 6181 € | 2 |
| 2022 | 278 888 € | 30 774 € | 5312 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €40k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €36k | €35k | €64k | €56k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €4k | €9k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €42k | €65k | €59k | €64k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €9k | €14k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €53k | €77k | €53k | €52k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €13k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €59k | €67k | €79k | €74k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €8k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10008896 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10008896 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10008896 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10008896 / 6 · Olek: Jõustunud
01.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10008896 / 5 · Olek: Jõustunud
25.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10008896 / M2 · Olek: Jõustunud
14.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10008896 / M1 · Olek: Jõustunud
03.05.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
03.05.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10008896 / 4 · Olek: Jõustunud
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 8896 / 3 · Olek: Jõustunud
11.08.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
06.02.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Urmas MändJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte