Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.01.1997Äriregister
- Aadress
- Männiku, Ahula küla, Järva vald, 73401 Järva maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.nbussid.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5156368 · +372 5038668Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49331 — Sõitjate tellimusvedu koos juhigaÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100382615MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2560,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (1)
www.nbussid.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€193kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-25kviimane
€50k0 €€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 193 228 € | −24 962 € | 66 229 € | €79k | 3 | 20.03.2025 |
| 2023 | 243 319 € | 33 471 € | 93 249 € | €122k | 3 | 14.03.2024 |
| 2022 | 148 266 € | 24 282 € | 59 779 € | €85k | 2 | 28.02.2023 |
| 2021 | 42 173 € | −25 410 € | 35 497 € | €40k | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 45 508 € | 32 446 € | 60 907 € | €63k | 1 | 29.03.2021 |
| 2019 | 94 421 € | −3790 € | 28 461 € | €60k | 2 | 09.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 40 035 € | 9806 € | 6187 € | 4 |
| 2025 | 283 099 € | 43 818 € | 24 755 € | 4 |
| 2024 | 236 015 € | 46 493 € | 26 203 € | 4 |
| 2023 | 255 786 € | 37 252 € | 19 443 € | 4 |
| 2022 | 137 981 € | 17 994 € | 10 947 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €40k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €113k | €46k | €69k | €55k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €10k | €14k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €46k | €57k | €64k | €69k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €8k | €13k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €46k | €61k | €91k | €58k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €11k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2022 | €21k | €32k | €36k | €49k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €5k | €1k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 5 | 5 |
Tegevusload (9)
MTR · 12 h tagasiÜhenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK042092alates 04.04.2025 – 25.07.2032
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK040892alates 13.05.2024 – 25.07.2032
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK040232alates 04.10.2023 – 25.07.2032
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK040233alates 04.10.2023 – 25.07.2032
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK039767alates 22.03.2023 – 25.07.2032
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK039223alates 09.09.2022 – 25.07.2032
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK039062alates 26.07.2022 – 25.07.2032
Riigihanked (2 · €419k)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 08.01.2024 | Järva Vallavalitsus | 400 982 € | |
| 11.01.2022 | Järva Vallavalitsus | 18 500 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30027095 / 8 · Olek: Jõustunud
13.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.11.2020
Muutmiskanne
Ä 30027095 / 7 · Olek: Jõustunud
12.11.2020
Muutmiskanne
Ä 30027095 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 17 sündmust
27.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.06.2018
Muutmiskanne
Ä 30027095 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30027095 / 5 · Olek: Jõustunud
23.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.11.2011
Muutmiskanne
Ä 30027095 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27095 / 3 · Olek: Jõustunud
28.11.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.11.2006
Muutmiskanne
Ä 27095 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 27095 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 9442 / 4 · Olek: Kinnitatud
23.02.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
15.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
28.01.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ene NiinsaluJuhatuse liige, Osanik 38%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Martin NiinsaluJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Mairold NiinsaluOsanik 63%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte