Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.01.1997Äriregister
- Aadress
- Keskpuiestee 35-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5278410 · +372 3374309Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100663282MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 646 787 € | 25 758 € | 91 770 € | €185k | 3 | 11.04.2025 |
| 2023 | 551 007 € | 10 731 € | 108 013 € | €151k | 3 | 07.03.2024 |
| 2022 | 610 382 € | 46 012 € | 115 282 € | €178k | 3 | 25.06.2023 |
| 2021 | 613 152 € | 33 105 € | 108 270 € | €183k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 827 778 € | 43 590 € | 89 564 € | €208k | 5 | 24.03.2021 |
| 2019 | 727 198 € | 53 651 € | 108 974 € | €187k | 5 | 29.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 154 611 € | 11 120 € | 6630 € | 4 |
| 2025 | 607 821 € | 48 913 € | 29 729 € | 4 |
| 2024 | 638 969 € | 47 624 € | 30 620 € | 4 |
| 2023 | 549 747 € | 48 034 € | 30 421 € | 4 |
| 2022 | 610 516 € | 43 776 € | 27 613 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €155k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €169k | €152k | €140k | €147k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €12k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €167k | €154k | €160k | €158k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €12k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €145k | €136k | €132k | €136k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €12k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €7k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €151k | €152k | €144k | €164k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €10k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded20.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 40001705 / 11 · Olek: Jõustunud
20.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40001705 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40001705 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40001705 / 8 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40001705 / 7 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.11.2012
Muutmiskanne
Ä 40001705 / 6 · Olek: Jõustunud
12.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.04.2012
Muutmiskanne
Ä 40001705 / M8 · Olek: Jõustunud
17.02.2012
Muutmiskanne
Ä 40001705 / M7 · Olek: Jõustunud
22.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40001705 / M6 · Olek: Jõustunud
01.09.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 1705 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1705 / 5 · Olek: Jõustunud
04.09.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 1705 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.10.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 1705 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.04.2001
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
30.09.1998
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
28.01.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tiina KompusJuhatuse liige, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet