Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.01.1997Äriregister
- Aadress
- Kammelja tn 3, Haabersti linnaosa, Tallinn, 13516 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.haaberstiehitus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 6404887 · +372 5130726Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43211 — ElektripaigaldustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100304952MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi haaberstiehitus.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€146kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-1kviimane
€5k€-3k€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 145 921 € | −1056 € | 84 774 € | €99k | 4 | 26.06.2025 |
| 2023 | 163 430 € | 114 € | 85 830 € | €100k | 4 | 21.06.2024 |
| 2022 | 154 979 € | 1924 € | 85 716 € | €100k | 5 | 30.06.2023 |
| 2021 | 150 482 € | 2847 € | 83 792 € | €98k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 157 348 € | 1564 € | 80 945 € | €99k | 7 | 28.06.2021 |
| 2019 | 218 605 € | −7481 € | 79 381 € | €110k | 7 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 36 875 € | 15 771 € | 9214 € | 4 |
| 2025 | 145 590 € | 59 773 € | 36 677 € | 5 |
| 2024 | 140 764 € | 55 152 € | 35 649 € | 5 |
| 2023 | 165 725 € | 49 839 € | 31 671 € | 5 |
| 2022 | 155 165 € | 49 132 € | 30 326 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €37k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €34k | €36k | €34k | €41k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €14k | €15k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €41k | €34k | €34k | €32k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €13k | €13k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €42k | €38k | €38k | €47k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €12k | €12k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2022 | €37k | €39k | €37k | €42k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €12k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Tegevusload (6)
Majandustegevuse register · 59 min tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10010232 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10010232 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 11 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10010232 / 7 · Olek: Jõustunud
11.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
11.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10010232 / 6 · Olek: Jõustunud
21.06.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.06.2012
Muutmiskanne
Ä 10010232 / 5 · Olek: Jõustunud
20.06.2012
Muutmiskanne
Ä 10010232 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10010232 / 4 · Olek: Jõustunud
24.04.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
27.10.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
29.01.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Peeter SoeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Aare EsnarAsutaja · 1 muu ettevõte