Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.05.1997Äriregister
- Aadress
- Soola tn 1aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.selge.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 7344330Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85531 — SõiduõpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100909179MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 19 h tagasiosaühing RADIANT on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi selge.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 276 766 € | 41 181 € | 379 902 € | €457k | 7 | 30.06.2025 |
| 2023 | 322 568 € | 55 811 € | 338 721 € | €416k | 8 | 01.07.2024 |
| 2022 | 292 404 € | 42 105 € | 282 910 € | €337k | 8 | 30.06.2023 |
| 2021 | 330 851 € | 20 220 € | 240 805 € | €304k | 10 | 30.06.2022 |
| 2020 | 278 723 € | 15 278 € | 220 585 € | €301k | 4 | 01.07.2021 |
| 2019 | 254 677 € | 13 939 € | 205 307 € | €258k | 4 | 23.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 61 713 € | 20 042 € | 11 814 € | 6 |
| 2025 | 292 191 € | 91 182 € | 50 622 € | 7 |
| 2024 | 263 862 € | 70 941 € | 43 796 € | 7 |
| 2023 | 342 982 € | 83 061 € | 42 000 € | 8 |
| 2022 | 300 100 € | 80 148 € | 53 546 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €62k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €66k | €67k | €74k | €85k |
| Riigimaksud 2025 | €20k | €20k | €24k | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €11k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €50k | €65k | €63k | €86k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €18k | €18k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €11k | €10k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €69k | €78k | €87k | €108k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €18k | €23k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €10k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2022 | €65k | €81k | €68k | €86k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €21k | €19k | €22k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €14k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 9 | 9 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20005921 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20005921 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20005921 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20005921 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20005921 / 4 · Olek: Jõustunud
02.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20005921 / M3 · Olek: Jõustunud
06.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20005921 / M2 · Olek: Jõustunud
29.12.2008
Muutmiskanne
Ä 5921 / 3 · Olek: Jõustunud
29.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.12.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 5921 / M1 · Olek: Jõustunud
09.12.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.12.2004
Muutmiskanne
Ä 5921 / 2 · Olek: Jõustunud
15.05.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Madis ÜttJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet