Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Tulundusühistu
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.03.1997Äriregister
- Aadress
- Salve tee 3, Peningi küla, Raasiku vald, 75211 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56453218Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100448724MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.0mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€124kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 005 892 € | 123 983 € | 1 054 657 € | €1.2m | 2 | 18.06.2025 |
| 2023AUD | 1 026 912 € | 89 632 € | 930 674 € | €1.1m | 2 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 1 437 206 € | 107 081 € | 841 042 € | €909k | 2 | 28.06.2023 |
| 2021 | 1 112 917 € | 176 991 € | 733 961 € | €915k | 2 | 26.06.2022 |
| 2020 | 870 489 € | 46 219 € | 556 970 € | €716k | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | 623 910 € | 17 720 € | 510 751 € | €626k | 2 | 28.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 81 114 € | 11 576 € | 3053 € | 1 |
| 2025 | 1 064 135 € | 120 731 € | 14 611 € | 2 |
| 2024 | 986 392 € | 111 891 € | 13 528 € | 2 |
| 2023 | 868 788 € | 105 821 € | 13 471 € | 2 |
| 2022 | 1 497 175 € | 150 930 € | 10 792 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €81k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €24k | 0 € | €400k | €641k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €3k | €33k | €78k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €12k | 0 € | €460k | €514k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €5k | €37k | €65k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €210k | €71k | €295k | €293k |
| Riigimaksud 2023 | €46k | 753 € | €4k | €55k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €136k | €26k | 0 € | €1.3m |
| Riigimaksud 2022 | €24k | €2k | €3k | €122k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (10 · €141k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
35 994 €
PRIAEU/EAFRD2024
11 099 €
PRIAEU/EAFRD2024
5715 €
PRIAEU/EAFRD2024
2910 €
PRIAEU/EAFRD2024
2887 €
177 €
Näita ülejäänud (4)
PRIAEU/EAFRD2023
46 046 €
PRIAEU/EAFRD2023
20 983 €
PRIAEU/EAFRD2023
12 112 €
PRIAEU/EAFRD2023
2991 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded04.09.2025
Muutmiskanne
Ä 10011368 / 8 · Olek: Jõustunud
04.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10011368 / 7 · Olek: Jõustunud
01.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.03.2024
Muutmiskanne
Ä 10011368 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 12 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10011368 / 6 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10011368 / 5 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.09.2015
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10011368 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.02.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10011368 / 4 · Olek: Jõustunud
05.02.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
12.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 11368 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.12.2003
Muutmiskanne
Ä 11368 / 2 · Olek: Jõustunud
20.03.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Rain TartoJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet