Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Tulundusühistu
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.04.1997Äriregister
- Aadress
- Lõuna tn 2, Pärnu linn, Pärnu linn, 80010 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 4472650 · +372 58164397Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96211 — Juuksuriteenindus ja habemeajamineÄriregister · MTA
- Põhikapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€18kviimane
€20k€10k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€2kviimane
€2k750 €−500 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18 340 € | 1863 € | 7499 € | €9k | 1 | 19.06.2025 |
| 2023 | 18 639 € | 717 € | 5636 € | €7k | 1 | 20.06.2024 |
| 2022 | 16 699 € | 644 € | 4919 € | €6k | 1 | 29.06.2023 |
| 2021 | 14 406 € | 103 € | 4275 € | €6k | 1 | 27.06.2022 |
| 2020 | 13 047 € | −434 € | 4172 € | €6k | 1 | 28.06.2021 |
| 2019 | 14 614 € | 139 € | 4605 € | €5k | 1 | 17.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 944 € | 958 € | 2 |
| 2025 | — | 4136 € | 4196 € | 2 |
| 2024 | — | 3977 € | 4037 € | 2 |
| 2023 | — | 3671 € | 3727 € | 2 |
| 2022 | — | 2605 € | 2709 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 944 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 958 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 929 € | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | 942 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 927 € | €1k | €1k | 975 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 941 € | €1k | €1k | 989 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 775 € | 959 € | 942 € | 995 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 788 € | 973 € | 956 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 578 € | 775 € | 612 € | 640 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 616 € | 813 € | 626 € | 654 € |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 15.01.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 30005527 / 13 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 12 · kanne
2025
- 30.12.2025MuutmiskanneÄ 30005527 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 11.12.2025MuutmiskanneÄ 30005527 / M7 · Olek: Jõustunud
- 18.11.2025MuutmiskanneÄ 30005527 / 12 · Olek: Jõustunud
- 19.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 18 340 €
2024
- 20.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 18 639 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Liivi LevantAsutaja · 2 muud ettevõtet
Maiki NahkurAsutaja · 1 muu ettevõte