Üldandmed
Äriregister · 16 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.06.1997Äriregister
- Aadress
- Võru tn 196, Tartu linn, Tartu linn, 50112 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.rootsiprofiil.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 7366223Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47529 — Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100503290MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 98450060BF784BQEB129 · väljastatud 06.03.2026GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 16 min tagasiOsanikud
Äriregister · 16 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 min tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi rootsiprofiil.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€3.4mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€98kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 425 187 € | 98 435 € | 715 949 € | €989k | 2 | 27.06.2025 |
| 2023AUD | 2 360 450 € | 222 336 € | 709 581 € | €936k | 2 | 24.07.2024 |
| 2022 | 4 052 292 € | 23 304 € | 544 049 € | €790k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 2 667 406 € | 191 674 € | 520 745 € | €663k | 2 | 14.06.2022 |
| 2020 | 1 423 569 € | 20 068 € | 360 894 € | €569k | 2 | 15.06.2021 |
| 2019 | 1 323 237 € | 14 741 € | 340 826 € | €537k | 2 | 13.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 713 990 € | 114 879 € | 4698 € | 3 |
| 2025 | 4 643 732 € | 367 921 € | 14 436 € | 3 |
| 2024 | 5 249 948 € | 514 702 € | 17 440 € | 3 |
| 2023 | 3 910 422 € | 378 326 € | 16 868 € | 3 |
| 2022 | 7 196 709 € | 660 952 € | 18 315 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €714k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €115k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.7m | €1.0m | €989k | €929k |
| Riigimaksud 2025 | €171k | €49k | €71k | €77k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €1.6m | €1.3m | €1.1m | €1.3m |
| Riigimaksud 2024 | €174k | €137k | €57k | €147k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €6k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €1.4m | €775k | €584k | €1.1m |
| Riigimaksud 2023 | €144k | €79k | €34k | €121k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €1.7m | €3.3m | €1.1m | €1.1m |
| Riigimaksud 2022 | €155k | €309k | €101k | €96k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · just nüüdAjalugu (18)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20006452 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20006452 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20006452 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20006452 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20006452 / 7 · Olek: Jõustunud
07.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20006452 / 6 · Olek: Jõustunud
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 6452 / 5 · Olek: Jõustunud
30.07.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.07.2007
Muutmiskanne
Ä 6452 / 4 · Olek: Jõustunud
30.12.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
09.06.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
30.06.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marek MatjusJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet