Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.06.1997Äriregister
- Aadress
- Rahu tn 2aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.silmakeskus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6567677Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86221 — EriarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi silmakeskus.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 837 450 € | 395 490 € | 2 027 345 € | €2.0m | 13 | 09.03.2026 |
| 2024 | 1 912 717 € | 66 442 € | 1 631 855 € | €1.6m | 13 | 26.06.2025 |
| 2023AUD | 1 765 632 € | 375 320 € | 3 462 863 € | €3.5m | 13 | 29.06.2024 |
| 2022AUD | 1 560 259 € | 190 671 € | 3 520 543 € | €3.5m | 13 | 22.06.2023 |
| 2021AUD | 1 574 026 € | 152 165 € | 3 437 872 € | €3.4m | 13 | 30.01.2023 |
| 2020AUD | 1 770 657 € | 657 405 € | 4 439 708 € | €4.4m | 13 | 31.05.2021 |
| 2019AUD | 1 853 296 € | 653 128 € | 3 835 103 € | €3.8m | 13 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 110 892 € | 118 447 € | 13 |
| 2025 | — | 445 336 € | 476 802 € | 13 |
| 2024 | — | 911 715 € | 512 782 € | 13 |
| 2023I-III kv | 1769 € | 520 257 € | 473 229 € | 13 |
| 2022 | 3059 € | 376 487 € | 379 343 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €111k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €118k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €111k | €115k | €99k | €120k |
| Tööjõumaksud 2025 | €118k | €124k | €106k | €129k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €345k | €115k | €104k | €348k |
| Tööjõumaksud 2024 | €151k | €122k | €110k | €130k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Käive 2023 | 122 € | 780 € | 867 € | — |
| Riigimaksud 2023 | €119k | €109k | €101k | €192k |
| Tööjõumaksud 2023 | €107k | €115k | €107k | €144k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Käive 2022 | 651 € | €1k | 891 € | 456 € |
| Riigimaksud 2022 | €76k | €88k | €84k | €129k |
| Tööjõumaksud 2022 | €80k | €94k | €89k | €117k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 13 | 13 | 13 |
Riigihanked (1 · €2.6m)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.10.2021 | Ambulatoorse oftalmoloogia erialal teenuse osutamiseks ravi rahastamise lepingu sõlmimine | Eesti Haigekassa | 2 613 916 € |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10013635 / 9 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10013635 / 8 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10013635 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10013635 / 6 · Olek: Jõustunud
09.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10013635 / 5 · Olek: Jõustunud
08.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10013635 / 4 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 13635 / 3 · Olek: Jõustunud
28.09.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.09.2006
Muutmiskanne
Ä 13635 / 2 · Olek: Jõustunud
06.06.1997
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tõnu KudduJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte