Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.06.1997Äriregister
- Aadress
- Ravi tn 12-20, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10138 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.elior.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100344569MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiOsaühing ELIORI ÄRITARKVARA on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€131kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€5kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 130 510 € | 5187 € | 176 249 € | €198k | 2 | 02.08.2025 |
| 2023 | 137 821 € | 45 319 € | 171 063 € | €195k | 2 | 03.08.2024 |
| 2022 | 123 348 € | 2112 € | 125 741 € | €197k | 2 | 29.07.2023 |
| 2021 | 85 172 € | 1347 € | 123 629 € | €192k | 2 | 28.09.2022 |
| 2020 | 76 138 € | 584 € | 122 259 € | €194k | 2 | 04.10.2021 |
| 2019 | 115 361 € | 1338 € | 121 677 € | €189k | 2 | 16.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 24 963 € | 5663 € | 5380 € | — |
| 2025 | 108 455 € | 26 171 € | 25 293 € | — |
| 2024 | 134 499 € | 35 038 € | 34 586 € | — |
| 2023 | 143 143 € | 32 340 € | 32 024 € | — |
| 2022 | 122 719 € | 23 328 € | 22 559 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €28k | €23k | €24k | €34k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €6k | €6k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €37k | €32k | €32k | €32k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €41k | €32k | €32k | €38k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €8k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €8k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €29k | €24k | €34k | €36k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €4k | €6k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded11.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10013828 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10013828 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10013828 / 11 · Olek: Jõustunud
19.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 16 sündmust
19.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10013828 / 10 · Olek: Jõustunud
11.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
11.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10013828 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10013828 / 8 · Olek: Jõustunud
21.04.2016
Muutmiskanne
Ä 10013828 / 7 · Olek: Jõustunud
15.03.2016
Muutmiskanne
Ä 10013828 / M1 · Olek: Jõustunud
22.04.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
22.04.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10013828 / 6 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 13828 / 5 · Olek: Jõustunud
17.12.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.12.2007
Muutmiskanne
Ä 13828 / 4 · Olek: Jõustunud
12.10.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
15.04.1998
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
10.06.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Indrek LangJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Kaire LangJuhatuse liige, Osanik 45%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Liina OrmOsanik 10% · 1 muu ettevõte
Indrek LangOsanik 45%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet