Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.06.1997Äriregister
- Aadress
- J. Kunderi tn 8aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.gravex.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5019558 · +372 6273406Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47789 — Mujal liigitamata kaupade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100365904MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 2 h tagasi gravex.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Muu
Open GraphSchema.org
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 895 809 € | 10 366 € | 290 313 € | €477k | 13 | 30.06.2025 |
| 2023 | 923 182 € | 43 118 € | 279 947 € | €503k | 14 | 19.06.2024 |
| 2022 | 853 952 € | −7180 € | 236 829 € | €479k | 14 | 13.06.2023 |
| 2021 | 817 985 € | 157 952 € | 344 009 € | €500k | 16 | 30.06.2022 |
| 2020 | 715 581 € | −38 934 € | 186 057 € | €377k | 16 | 27.04.2021 |
| 2019 | 915 144 € | −44 881 € | 224 991 € | €454k | 16 | 18.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 287 054 € | 80 982 € | 38 430 € | 12 |
| 2025 | 1 097 602 € | 311 775 € | 173 897 € | 12 |
| 2024 | 1 146 752 € | 287 427 € | 152 418 € | 14 |
| 2023 | 1 125 684 € | 262 800 € | 140 386 € | 12 |
| 2022 | 1 143 068 € | 243 395 € | 122 418 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €287k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €81k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €38k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | €294k | €303k | €217k | €283k |
| Riigimaksud 2025 | €76k | €85k | €74k | €78k |
| Tööjõumaksud 2025 | €45k | €44k | €43k | €41k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 13 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | €303k | €267k | €311k | €266k |
| Riigimaksud 2024 | €81k | €68k | €66k | €72k |
| Tööjõumaksud 2024 | €38k | €36k | €39k | €40k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 11 | 13 | 14 |
| Käive 2023 | €237k | €358k | €265k | €266k |
| Riigimaksud 2023 | €60k | €77k | €66k | €60k |
| Tööjõumaksud 2023 | €33k | €37k | €36k | €35k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 13 | 12 | 12 |
| Käive 2022 | €264k | €317k | €262k | €300k |
| Riigimaksud 2022 | €63k | €61k | €59k | €61k |
| Tööjõumaksud 2022 | €32k | €30k | €31k | €31k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 13 | 13 | 12 |
Toetused (1 · €44k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
43 743 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10014265 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10014265 / 10 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10014265 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10014265 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10014265 / 7 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10014265 / 6 · Olek: Jõustunud
26.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14265 / 5 · Olek: Jõustunud
24.09.2008
Muutmiskanne
Ä 14265 / 4 · Olek: Jõustunud
24.09.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.09.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.09.2003
Muutmiskanne
Ä 14265 / 3 · Olek: Jõustunud
30.06.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
25.06.1997
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Risto TammeorgJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte