Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.06.1997Äriregister
- Aadress
- Pähklimetsa tee 24ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.klaasissepa.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5023800 · +372 6485868Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 23121 — Lehtklaasi vormimine ja töötlemineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100307959MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 2 h tagasi klaasissepa.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 746 249 € | −99 925 € | 821 851 € | €1.1m | 26 | 01.07.2025 |
| 2023AUD | 1 837 463 € | −40 177 € | 921 776 € | €1.2m | 26 | 05.08.2024 |
| 2022AUD | 1 801 990 € | −42 734 € | 961 953 € | €1.3m | 25 | 25.07.2023 |
| 2021AUD | 1 612 977 € | 18 882 € | 1 004 687 € | €1.3m | 24 | 30.10.2022 |
| 2020 | 1 240 885 € | 909 238 € | 985 805 € | €1.9m | 20 | 13.07.2021 |
| 2019 | 1 521 703 € | 133 091 € | 576 567 € | €1.1m | 20 | 20.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 469 805 € | 132 755 € | 84 766 € | 28 |
| 2025 | 1 907 381 € | 577 182 € | 354 549 € | 27 |
| 2024 | 2 032 566 € | 560 602 € | 339 600 € | 27 |
| 2023 | 2 117 457 € | 521 335 € | 332 167 € | 26 |
| 2022 | 2 109 819 € | 472 624 € | 308 641 € | 27 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €470k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €133k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €85k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 28 | — | — | — |
| Käive 2025 | €491k | €466k | €462k | €488k |
| Riigimaksud 2025 | €126k | €160k | €137k | €155k |
| Tööjõumaksud 2025 | €73k | €103k | €79k | €100k |
| Töötajaid 2025 | 26 | 26 | 26 | 27 |
| Käive 2024 | €434k | €554k | €531k | €514k |
| Riigimaksud 2024 | €130k | €148k | €150k | €133k |
| Tööjõumaksud 2024 | €85k | €84k | €89k | €81k |
| Töötajaid 2024 | 26 | 26 | 25 | 27 |
| Käive 2023 | €440k | €623k | €488k | €566k |
| Riigimaksud 2023 | €109k | €138k | €133k | €141k |
| Tööjõumaksud 2023 | €77k | €80k | €90k | €85k |
| Töötajaid 2023 | 27 | 26 | 26 | 26 |
| Käive 2022 | €505k | €615k | €498k | €492k |
| Riigimaksud 2022 | €98k | €130k | €121k | €125k |
| Tööjõumaksud 2022 | €72k | €72k | €84k | €81k |
| Töötajaid 2022 | 27 | 27 | 27 | 27 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10014174 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10014174 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10014174 / 6 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10014174 / 5 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10014174 / 4 · Olek: Jõustunud
20.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10014174 / M2 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14174 / 3 · Olek: Jõustunud
30.07.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.07.2004
Muutmiskanne
Ä 14174 / 2 · Olek: Jõustunud
08.07.2004
Muutmiskanne
Ä 14174 / M1 · Olek: Jõustunud
25.06.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1