Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.06.1997Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 201-2, Haabersti linnaosa, Tallinn, 13517 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 5026181 · +372 6593160Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 75001 — VeterinaariaÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100318702MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 15 000,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€843kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€147kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 842 574 € | 146 626 € | 672 049 € | €743k | 8 | 19.06.2025 |
| 2023 | 679 790 € | 193 592 € | 615 423 € | €828k | 6 | 18.06.2024 |
| 2022 | 486 097 € | 101 015 € | 421 831 € | €859k | 5 | 20.06.2023 |
| 2021 | 456 568 € | 66 112 € | 321 799 € | €544k | 6 | 28.06.2022 |
| 2020 | 336 982 € | 33 037 € | 115 687 € | €155k | 6 | 29.06.2021 |
| 2019 | 292 395 € | 10 776 € | 82 650 € | €105k | 6 | 26.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 193 734 € | 46 953 € | 26 243 € | 7 |
| 2025 | 778 825 € | 185 629 € | 109 319 € | 7 |
| 2024 | 820 501 € | 188 499 € | 81 909 € | 8 |
| 2023 | 664 843 € | 113 316 € | 52 154 € | 5 |
| 2022 | 474 423 € | 60 506 € | 47 832 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €194k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €47k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €178k | €189k | €197k | €214k |
| Riigimaksud 2025 | €38k | €48k | €48k | €52k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €30k | €24k | €29k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €198k | €222k | €218k | €182k |
| Riigimaksud 2024 | €34k | €54k | €58k | €42k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €19k | €25k | €24k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 8 | 5 | 8 |
| Käive 2023 | €150k | €167k | €160k | €187k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €32k | €26k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 3 | 5 |
| Käive 2022 | €116k | €118k | €118k | €122k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €10k | €12k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €11k | €13k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 4 | 5 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10014371 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
29.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10014371 / 12 · Olek: Jõustunud
29.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 12
07.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10014371 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 19 sündmust
07.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 11
02.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10014371 / 10 · Olek: Jõustunud
02.08.2018
Korraldav määrus
Ä 10014371 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10014371 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10014371 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10014371 / 7 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10014371 / 6 · Olek: Jõustunud
22.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14371 / 5 · Olek: Jõustunud
30.04.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.04.2004
Muutmiskanne
Ä 14371 / 4 · Olek: Jõustunud
01.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 3
07.09.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
27.06.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Olga SjatkovskajaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 83%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte