Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.08.1997Äriregister
- Aadress
- Nelgi tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53531212Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100404849MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 238 804 € | 5646 € | 58 097 € | €61k | 1 | 13.02.2026 |
| 2024 | 192 174 € | 7057 € | 52 451 € | €57k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 213 900 € | −9091 € | 45 394 € | €70k | 1 | 15.03.2024 |
| 2022 | 186 862 € | −7529 € | 54 485 € | €71k | 1 | 20.06.2023 |
| 2021 | 191 962 € | −21 205 € | 62 014 € | €91k | 2 | 02.07.2022 |
| 2020 | 260 720 € | 20 219 € | 83 219 € | €104k | 2 | 22.09.2021 |
| 2019 | 218 508 € | 8553 € | 63 000 € | €69k | 2 | 05.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 49 717 € | 1847 € | 1260 € | 1 |
| 2025 | 250 688 € | 13 415 € | 4544 € | 1 |
| 2024 | 191 319 € | 12 292 € | 4059 € | 1 |
| 2023 | 203 772 € | 9043 € | 4723 € | 1 |
| 2022 | 197 127 € | 10 974 € | 6283 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €50k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €40k | €58k | €71k | €82k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €4k | €4k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 733 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €50k | €37k | €49k | €55k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €2k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 868 € | 840 € | €2k | 741 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €26k | €56k | €62k | €60k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €2k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | 851 € | 840 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €47k | €50k | €51k | €49k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €3k | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30024564 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
28.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30024564 / 7 · Olek: Jõustunud
28.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30024564 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30024564 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30024564 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30024564 / 3 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30024564 / M3 · Olek: Jõustunud
22.06.2009
Muutmiskanne
Ä 24564 / 2 · Olek: Jõustunud
22.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 24564 / M2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 15372 / 3 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 24564 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
03.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
04.08.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Marko EnderAsutaja · 2 muud ettevõtet
Oleg SaikovskiAsutaja, Osanik 6%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte