Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.07.1997Äriregister
- Aadress
- Võru mnt 1aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 7961294 · +372 53449985Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100640865MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 940 221 € | 15 145 € | 111 833 € | €246k | 5 | 25.06.2025 |
| 2023 | 885 405 € | 8107 € | 96 688 € | €227k | 5 | 12.06.2024 |
| 2022 | 840 980 € | 19 165 € | 88 871 € | €228k | 5 | 21.06.2023 |
| 2021 | 844 679 € | 26 720 € | 69 706 € | €194k | 5 | 20.06.2022 |
| 2020 | 800 933 € | 23 073 € | 57 986 € | €178k | 5 | 15.06.2021 |
| 2019 | 712 573 € | −1770 € | 31 778 € | €126k | 5 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 252 987 € | 22 865 € | 16 445 € | 7 |
| 2025 | 959 793 € | 82 145 € | 65 701 € | 7 |
| 2024 | 863 257 € | 75 638 € | 59 985 € | 7 |
| 2023 | 915 054 € | 71 872 € | 55 016 € | 7 |
| 2022 | 853 976 € | 64 080 € | 46 792 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €253k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €240k | €237k | €233k | €250k |
| Riigimaksud 2025 | €20k | €19k | €23k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €15k | €18k | €16k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €231k | €242k | €148k | €242k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €17k | €18k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €13k | €16k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €235k | €234k | €216k | €230k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €17k | €19k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €12k | €15k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €224k | €208k | €201k | €221k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €15k | €15k | €16k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €11k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Kommertspandid (1)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
150 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 18.09.2000 · kehtiv
Kinnistud (1 · 147 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 8 h tagasiVõru mnt 1a, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiÄrimaa 100%70501:004:0065#2141838
147 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (22)
Äriregister kanded12.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20006642 / 11 · Olek: Jõustunud
12.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20006642 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
26.03.2020
Muutmiskanne
Ä 20006642 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
26.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.03.2020
Muutmiskanne
Ä 20006642 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.01.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20006642 / 8 · Olek: Jõustunud
23.01.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20006642 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20006642 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20006642 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.11.2010
Muutmiskanne
Ä 20006642 / 4 · Olek: Jõustunud
25.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 6642 / 3 · Olek: Jõustunud
12.03.2001
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
18.09.2000
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
14.07.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Reet JärvJuhatuse liige, Osanik 16% · 1 muu ettevõte
Maret RämmelOsanik 9% · 1 muu ettevõte