Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.08.1997Äriregister
- Aadress
- Jüri tn 19aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 53420811 · +372 5119282Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86221 — EriarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiOÜ OFTOP on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 318 282 € | 53 343 € | 460 414 € | €494k | 6 | 30.06.2025 |
| 2023 | 281 695 € | −4436 € | 407 071 € | €441k | 7 | 30.06.2024 |
| 2022 | 232 416 € | −202 354 € | 411 507 € | €472k | 7 | 30.06.2023 |
| 2021 | 559 906 € | −9101 € | 613 861 € | €651k | 9 | 30.06.2022 |
| 2020 | 652 207 € | 161 545 € | 622 962 € | €685k | 12 | 01.04.2021 |
| 2019 | 597 775 € | 102 235 € | 461 417 € | €522k | 15 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 24 815 € | 26 679 € | 7 |
| 2025 | — | 83 604 € | 87 621 € | 7 |
| 2024 | — | 81 040 € | 83 540 € | 7 |
| 2023 | — | 79 300 € | 81 261 € | 6 |
| 2022 | — | 95 038 € | 97 398 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €27k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €21k | €24k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €22k | €22k | €25k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 7 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €21k | €23k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €21k | €24k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €17k | €19k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €30k | €17k | €20k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €20k | €27k | €27k |
| Tööjõumaksud 2022 | €22k | €21k | €28k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 10 | 9 |
Riigihanked (1 · €2.3m)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.10.2021 | Ambulatoorse oftalmoloogia erialal teenuse osutamiseks ravi rahastamise lepingu sõlmimine | Eesti Haigekassa | 2 272 801 € |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20006819 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20006819 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20006819 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.03.2009
Muutmiskanne
Ä 6819 / 5 · Olek: Jõustunud
19.03.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.12.2008
Muutmiskanne
Ä 6819 / 4 · Olek: Jõustunud
27.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2004
Muutmiskanne
Ä 6819 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
21.08.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 14 ettevõttes.
Toomas LaurJuhatuse liige, Osanik 17%, Tegelik kasusaaja · 10 muud ettevõtet
Enetherm OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Martin Kinnisvara OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Osaühing ALTO SOOJUS
Asutaja
osaühing Efipa
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
osaühing MATO SOOJUS
Tegelik kasusaajaOsanik 50%
OÜ Amelii Arendus
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
OÜ Manelist
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaOsanik 100%
Saarjärve Arendus OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Saarjärve Suusaklubi
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
SERTO SOOJUSE OSAÜHING
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Pait TeesaluJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet