Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.09.1997Äriregister
- Aadress
- Kuuse-MänniADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5058239Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16231 — Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100393057MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 900 712 € | 137 763 € | 1 947 997 € | €2.3m | 15 | 19.06.2025 |
| 2023AUD | 1 949 408 € | 134 413 € | 1 852 813 € | €2.2m | 14 | 10.05.2024 |
| 2022AUD | 1 832 769 € | 40 760 € | 1 750 602 € | €2.0m | 17 | 02.05.2023 |
| 2021AUD | 2 478 390 € | 335 929 € | 1 749 842 € | €2.1m | 20 | 29.04.2022 |
| 2020AUD | 1 950 924 € | 290 027 € | 1 453 913 € | €1.6m | 19 | 06.05.2021 |
| 2019AUD | 1 725 558 € | 244 580 € | 1 179 886 € | €1.3m | 17 | 13.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 517 695 € | 69 344 € | 50 906 € | 15 |
| 2025 | 2 359 439 € | 265 427 € | 194 329 € | 14 |
| 2024 | 2 029 899 € | 234 640 € | 184 621 € | 15 |
| 2023 | 1 912 668 € | 195 195 € | 161 589 € | 15 |
| 2022 | 2 160 395 € | 217 582 € | 184 590 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €518k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €69k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €51k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | €485k | €682k | €546k | €646k |
| Riigimaksud 2025 | €49k | €88k | €76k | €53k |
| Tööjõumaksud 2025 | €46k | €48k | €51k | €49k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2024 | €420k | €535k | €479k | €596k |
| Riigimaksud 2024 | €57k | €65k | €57k | €56k |
| Tööjõumaksud 2024 | €47k | €45k | €51k | €41k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 16 | 15 | 15 |
| Käive 2023 | €251k | €613k | €560k | €489k |
| Riigimaksud 2023 | €34k | €50k | €66k | €45k |
| Tööjõumaksud 2023 | €34k | €38k | €51k | €38k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 15 | 15 | 15 |
| Käive 2022 | €733k | €763k | €466k | €199k |
| Riigimaksud 2022 | €72k | €46k | €67k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | €57k | €49k | €51k | €28k |
| Töötajaid 2022 | 20 | 17 | 14 | 14 |
Toetused (6 · €460k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
153 225 €
EISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
27 500 €
EISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2023
75 750 €
EISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2022
10 017 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
10 017 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
183 550 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20007989 / 9 · Olek: Jõustunud
29.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
29.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20007989 / 8 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 11 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20007989 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20007989 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20007989 / 5 · Olek: Jõustunud
18.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.12.2008
Muutmiskanne
Ä 7989 / 4 · Olek: Jõustunud
24.01.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.01.2007
Muutmiskanne
Ä 7989 / 3 · Olek: Jõustunud
05.10.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
11.09.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Urmas PoomJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Ülar PoomJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet