Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.09.1997Äriregister
- Aadress
- Timuti tn 9-5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.stadet.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5111983Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25401 — Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgiaÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100039719MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 19 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi stadet.ee1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 432 415 € | 65 504 € | 358 876 € | €384k | 6 | 30.06.2025 |
| 2023 | 294 261 € | 7092 € | 297 372 € | €328k | 6 | 30.06.2024 |
| 2022 | 332 802 € | 10 958 € | 298 280 € | €326k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 369 743 € | 53 327 € | 299 322 € | €330k | 7 | 30.06.2022 |
| 2020 | 315 132 € | 25 322 € | 245 995 € | €279k | 7 | 30.06.2021 |
| 2019 | 300 602 € | 14 377 € | 232 673 € | €254k | 7 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 97 259 € | 34 993 € | 18 222 € | 7 |
| 2025 | 406 025 € | 102 087 € | 60 592 € | 7 |
| 2024 | 525 101 € | 124 066 € | 61 559 € | 7 |
| 2023 | 315 134 € | 99 927 € | 61 899 € | 7 |
| 2022 | 477 736 € | 99 292 € | 56 217 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €97k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €86k | €104k | €129k | €87k |
| Riigimaksud 2025 | €28k | €27k | €21k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €14k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €122k | €175k | €94k | €135k |
| Riigimaksud 2024 | €34k | €36k | €30k | €24k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €14k | €14k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €56k | €104k | €78k | €77k |
| Riigimaksud 2023 | €23k | €29k | €23k | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | €18k | €15k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €117k | €133k | €109k | €118k |
| Riigimaksud 2022 | €32k | €24k | €26k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded21.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
21.11.2024
Muutmiskanne
Ä 20008244 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20008244 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20008244 / 8 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20008244 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20008244 / 6 · Olek: Jõustunud
01.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.06.2011
Muutmiskanne
Ä 20008244 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2009
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 4
01.12.2009
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 8244 / 4 · Olek: Jõustunud
03.11.2009
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 8244 / M1 · Olek: Jõustunud
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 8244 / 3 · Olek: Jõustunud
06.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
23.09.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.