Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.09.1997Äriregister
- Aadress
- Soometsa tee 17aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56469088Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16111 — Puidu saagimine ja hööveldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100108378MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (10)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiosaühing Uulu Ehitus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 48 367 € | −9464 € | 103 778 € | €114k | 2 | 12.06.2025 |
| 2023 | 505 311 € | −79 901 € | 213 242 € | €241k | 10 | 15.04.2024 |
| 2022 | 742 205 € | 7679 € | 293 143 € | €314k | 15 | 30.05.2023 |
| 2021 | 709 052 € | 22 581 € | 285 465 € | €309k | 14 | 02.06.2022 |
| 2020 | 500 946 € | 21 117 € | 262 884 € | €283k | 11 | 06.05.2021 |
| 2019 | 640 944 € | 17 361 € | 241 767 € | €263k | 12 | 06.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1600 € | 563 € | 335 € | 2 |
| 2025 | 28 417 € | 10 061 € | 4144 € | 2 |
| 2024 | 103 977 € | 53 643 € | 18 868 € | 2 |
| 2023 | 504 884 € | 105 312 € | 73 597 € | 9 |
| 2022 | 746 721 € | 118 797 € | 81 555 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 563 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 335 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | 0 € | 450 € | €6k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €1k | 825 € | 742 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | 837 € | 645 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €71k | €26k | €7k | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €27k | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €158k | €128k | €99k | €121k |
| Riigimaksud 2023 | €26k | €30k | €23k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €20k | €14k | €17k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 11 | 11 | 9 |
| Käive 2022 | €148k | €235k | €191k | €173k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €34k | €40k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €21k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 16 | 16 | 16 |
Kommertspandid (1)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
160 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 28.09.2001 · kehtiv
Kinnistud (3 · 2,76 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 21 h tagasiTööstuse tee 9, Uulu küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 55% Ärimaa 45%84801:001:0179#2018906
1,12 ha
Kinnistusraamatust →Soometsa tee 17a, Uulu küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 55% Ärimaa 45%84801:001:0178#1946406
1,03 ha
Kinnistusraamatust →Oni, Uulu küla, Häädemeeste vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%84801:001:1755#4458106
6093 m²
Kinnistusraamatust →Riigihanked (1 · €2.6m)
Riigihangete register · 7 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 02.06.2023 | Käsitsiraiena harvendus- ja sanitaarraie- ning kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis 2023 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2 595 000 € |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded28.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
28.10.2024
Muutmiskanne
Ä 30006798 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30006798 / 9 · Olek: Jõustunud
21.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
21.10.2020
Muutmiskanne
Ä 30006798 / 8 · Olek: Jõustunud
05.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
05.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30006798 / 7 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30006798 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30006798 / 5 · Olek: Jõustunud
15.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30006798 / 4 · Olek: Jõustunud
12.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30006798 / M2 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 6798 / 3 · Olek: Jõustunud
14.05.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.05.2008
Muutmiskanne
Ä 6798 / 2 · Olek: Jõustunud
28.09.2001
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
24.09.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Urmas OrgJuhatuse liige, Osanik 26%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Kalmer KõresaarOsanik 7% · 1 muu ettevõte
Avo RahuOsanik 9% · 1 muu ettevõte