Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Tulundusühistu
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.10.1997Äriregister
- Aadress
- Oja tn 1, Alavere küla, Anija vald, 74401 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.alvarmu.euÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6033196Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46211 — Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100430703MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 4 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 4 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 4 h tagasiTulundusühistu Alvar MÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi alvarmu.eu4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.4mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-67kviimane
€1.0m€450k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 435 405 € | −66 842 € | 1 919 561 € | €2.8m | 8 | 27.06.2025 |
| 2023AUD | 1 889 044 € | 151 430 € | 1 987 703 € | €2.9m | 9 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 2 280 935 € | 720 076 € | 1 836 273 € | €2.9m | 9 | 22.06.2023 |
| 2021AUD | 1 478 629 € | 5978 € | 941 197 € | €2.9m | 9 | 20.06.2022 |
| 2020AUD | 1 759 213 € | 134 059 € | 935 869 € | €3.0m | 8 | 19.07.2021 |
| 2019AUD | 1 495 201 € | 40 092 € | 801 810 € | €3.2m | 8 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 203 371 € | 33 123 € | 26 153 € | 8 |
| 2025 | 1 453 088 € | 214 002 € | 133 640 € | 8 |
| 2024 | 1 465 218 € | 176 180 € | 109 694 € | 7 |
| 2023 | 1 869 223 € | 208 039 € | 115 500 € | 7 |
| 2022 | 2 316 914 € | 240 687 € | 102 397 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €203k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €163k | €30k | €620k | €640k |
| Riigimaksud 2025 | €26k | €24k | €73k | €91k |
| Tööjõumaksud 2025 | €24k | €23k | €29k | €57k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 10 | 8 |
| Käive 2024 | €252k | €27k | €575k | €612k |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €18k | €64k | €69k |
| Tööjõumaksud 2024 | €25k | €19k | €25k | €41k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 10 | 7 |
| Käive 2023 | €252k | €258k | €585k | €775k |
| Riigimaksud 2023 | €36k | €19k | €72k | €81k |
| Tööjõumaksud 2023 | €29k | €21k | €26k | €40k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 9 | 7 |
| Käive 2022 | €396k | €23k | €666k | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €48k | €17k | €90k | €85k |
| Tööjõumaksud 2022 | €27k | €19k | €19k | €38k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 8 | 10 | 8 |
Toetused (2 · €44k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
15 000 €
EISEttevõtjate võrkudega liitumise programmRiigieelarve (RE)2017
29 374 €
Riigihanked (3 · €95k)
Riigihangete register · 6 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 14.08.2024 | Anija Vallavalitsus | 110 € | |
| 20.10.2021 | Anija Vallavalitsus | 95 100 € | |
| 07.11.2018 | Anija Vallavalitsus | 60 € |
Ajalugu (36)
Äriregister kanded20.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 13
20.12.2024
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 15 · Olek: Jõustunud
18.12.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10018013 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 12
08.08.2022
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 14 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 31 sündmust
27.07.2022
Muutmiskanne
Ä 10018013 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
06.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 13 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 12 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 11 · Olek: Jõustunud
15.03.2017
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10018013 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.07.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
28.07.2016
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 10 · Olek: Jõustunud
18.07.2016
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 9 · Olek: Jõustunud
15.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10018013 / M3 · Olek: Jõustunud
07.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 8 · Olek: Jõustunud
04.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10018013 / M2 · Olek: Jõustunud
01.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 7 · Olek: Jõustunud
16.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 6 · Olek: Jõustunud
31.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10018013 / M1 · Olek: Jõustunud
02.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10018013 / 5 · Olek: Jõustunud
06.08.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.08.2007
Muutmiskanne
Ä 18013 / 4 · Olek: Jõustunud
05.05.2005
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 2
05.05.2005
Kommertspandi kustutamiskanne
K 29328 / 2 · Olek: Jõustunud
07.01.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.01.2005
Muutmiskanne
Ä 18013 / 3 · Olek: Jõustunud
04.08.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.08.2003
Muutmiskanne
Ä 18013 / 2 · Olek: Jõustunud
30.03.1998
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
02.10.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Rein LassJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Vahur NokkurJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Ervin SanderJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet