Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.10.1997Äriregister
- Aadress
- Herne tn 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6462586Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33151 — Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100070752MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 334 395 € | −9996 € | 196 883 € | €246k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 399 887 € | 17 191 € | 207 363 € | €246k | 2 | 25.06.2024 |
| 2022 | 370 455 € | 4335 € | 266 530 € | €315k | 2 | 12.04.2023 |
| 2021 | 380 232 € | 15 276 € | 262 392 € | €303k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 322 775 € | 123 600 € | 247 116 € | €302k | 1 | 29.06.2021 |
| 2019 | 497 196 € | 7196 € | 130 840 € | €171k | 1 | 03.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 76 752 € | 13 054 € | 4684 € | 2 |
| 2025 | 540 708 € | 69 735 € | 20 653 € | 2 |
| 2024 | 549 342 € | 76 158 € | 21 897 € | 2 |
| 2023 | 597 843 € | 69 312 € | 17 344 € | 2 |
| 2022 | 604 394 € | 74 355 € | 14 876 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €77k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €65k | €225k | €154k | €97k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €27k | €20k | €14k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €90k | €199k | €153k | €108k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €30k | €19k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €7k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €87k | €201k | €191k | €119k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €26k | €20k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €95k | €178k | €226k | €106k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €21k | €27k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (30)
Äriregister kanded27.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 13
27.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 14 · Olek: Jõustunud
06.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10018549 / M5 · Olek: Jõustunud
12.08.2024
Muutmiskanne
Ä 10018549 / M4 · Olek: Jõustunud
13.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 25 sündmust
13.03.2024
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 13 · Olek: Jõustunud
28.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
28.12.2023
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 12 · Olek: Jõustunud
11.12.2023
Muutmiskanne
Ä 10018549 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
14.11.2023
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 11 · Olek: Jõustunud
06.10.2023
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 9 · Olek: Jõustunud
12.04.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
12.04.2023
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 8 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 6 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10018549 / 5 · Olek: Jõustunud
05.06.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
05.06.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 18549 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 18549 / 3 · Olek: Jõustunud
03.03.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.03.2008
Muutmiskanne
Ä 18549 / 2 · Olek: Jõustunud
15.01.2008
Muutmiskanne
Ä 18549 / M2 · Olek: Jõustunud
14.10.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Toomas HiioOsanik 10% · 2 muud ettevõtet
Mart HiioOsanik 10% · 1 muu ettevõte