Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.09.1997Äriregister
- Aadress
- Võru tn 29/1, Põlva linn, Põlva vald, 63308 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.sale.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5294355Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100005073MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 13 h tagasi sale.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 898 789 € | −9925 € | 275 415 € | €328k | 5 | 24.04.2025 |
| 2023 | 940 284 € | 9656 € | 285 340 € | €331k | 5 | 13.06.2024 |
| 2022 | 914 775 € | −947 € | 275 684 € | €330k | 5 | 02.05.2023 |
| 2021 | 834 887 € | −8176 € | 276 631 € | €323k | 5 | 09.06.2022 |
| 2020 | 784 835 € | 7639 € | 284 807 € | €324k | 5 | 31.05.2021 |
| 2019 | 810 355 € | −2559 € | 277 167 € | €322k | 5 | 28.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 246 263 € | 29 463 € | 12 674 € | 5 |
| 2025 | 1 038 071 € | 109 722 € | 53 231 € | 5 |
| 2024 | 1 036 761 € | 104 540 € | 52 015 € | 5 |
| 2023 | 1 083 786 € | 105 318 € | 51 780 € | 5 |
| 2022 | 1 119 985 € | 105 931 € | 50 523 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €246k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €222k | €259k | €278k | €278k |
| Riigimaksud 2025 | €23k | €27k | €32k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €13k | €15k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €243k | €266k | €250k | €278k |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €26k | €26k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €12k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €244k | €286k | €258k | €296k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €27k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €13k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €234k | €280k | €284k | €322k |
| Riigimaksud 2022 | €24k | €22k | €31k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €11k | €15k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20008608 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20008608 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20008608 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.04.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20008608 / 5 · Olek: Jõustunud
05.04.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 20008608 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20008608 / 3 · Olek: Jõustunud
21.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
29.09.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tõnu AigroJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet