Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.10.1997Äriregister
- Aadress
- Aasa tn 10-5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- Www.rekontra.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5110212Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100005332MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 22 h tagasi rekontra.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 349 841 € | −13 671 € | 353 469 € | €427k | 2 | 01.07.2025 |
| 2023 | 411 229 € | 72 878 € | 367 141 € | €430k | 2 | 20.06.2024 |
| 2022 | 655 864 € | 74 527 € | 294 263 € | €356k | 3 | 11.07.2023 |
| 2021 | 787 281 € | 147 737 € | 219 736 € | €315k | 6 | 17.06.2022 |
| 2020 | 858 072 € | 45 391 € | 71 999 € | €324k | 7 | 21.08.2021 |
| 2019 | 1 315 457 € | −64 301 € | 26 608 € | €312k | 8 | 27.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 191 578 € | 14 989 € | 5234 € | 5 |
| 2025 | 569 835 € | 48 911 € | 18 090 € | 4 |
| 2024 | 410 537 € | 20 316 € | 6995 € | 3 |
| 2023 | 379 535 € | 30 109 € | 9705 € | 1 |
| 2022 | 674 921 € | 46 228 € | 14 157 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €192k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €91k | €134k | €133k | €212k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €11k | €7k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €94k | €43k | €164k | €110k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €2k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Käive 2023 | €72k | €49k | €148k | €110k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €4k | €8k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €91k | €149k | €224k | €211k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €7k | €9k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 2 | 4 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiRiigihanked (3 · €490k)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 09.03.2022 | Orava jaamahoone katusekatte vahetus | aktsiaselts Eesti Raudtee | 18 600 € |
| 01.04.2021 | Põlva kooli spordikompleksi projekteerimis- ehitustööd | Põlva Vallavalitsus | 256 814 € |
| 20.07.2019 | Põlva Muusikakooli hoone remonttööd | Põlva Vallavalitsus | 214 974 € |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20009167 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20009167 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20009167 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 20009167 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.08.2012
Muutmiskanne
Ä 20009167 / 6 · Olek: Jõustunud
07.08.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20009167 / 5 · Olek: Jõustunud
13.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 9167 / 4 · Olek: Jõustunud
06.04.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
29.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
16.10.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Taavet PõldJuhatuse liige, Asutaja · 1 muu ettevõte
Peep PõldJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet