Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.11.1997Äriregister
- Aadress
- Viljandi mnt 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- moos.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 7679660 · +372 5174059Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10391 — Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100281020MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 8 h tagasiAktsionäride andmed ei ole avalikus andmestikus saadaval — aktsiate omanikud on registreeritud Eesti väärtpaberite keskregistris (NASDAQ Tallinn). Kuvatud on tegelikud kasusaajad ja juhatus.
Tehnoloogiad
BuiltWith · 2 päeva tagasi moos.ee53 aktiivset tehnoloogiat 16 grupis
Vidinad16JavaScript-teegid5Analüütika5Programmikeel4SSL-sertifikaat4Mobiilitehnoloogiad4Raamistikud3E-postiserver3CDN2Veebiserver1Sisuhaldus (CMS)1CDN1Lingitud teenused1Hosting1Ads1Web Master1
Kategooriate jaotus
Vidinad (16)
Fonts · Content Embedding · SEO Management · WordPress Plugins · Graphic Design Tool · UX/UI Design Tool · Embeddable Widgets · Feedback Forms and Surveys · Form Builder · Form Management · CAPTCHA · Bot Detection · Spam Protection · Fraud Prevention · Caching · Website Performance · Web Performance Monitoring · Data Collection · Digital Experience Optimization · Tag Management · Marketing Automation · Data Management Platform · Privacy Compliance · Data Protection · Compliance Software · API Management
JavaScript-teegid (5)
JavaScript Library · UI · UI Component Library · Responsive Design Utility · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · Compatibility · Polyfill · Slider
Analüütika (5)
Application Performance · Audience Measurement · Visitor Count Tracking · Site Optimization · Conversion Optimization · A/B Testing · Advertiser Tracking · Personalization · Mobile · Tag Management · Conversion Tracking · Open Source Analytics · Web Analytics · Privacy-First Analytics · Business Intelligence and Reporting
Programmikeel (4)
—
SSL-sertifikaat (4)
Root Authority
Mobiilitehnoloogiad (4)
—
Raamistikud (3)
Schema
E-postiserver (3)
Secure Email · DMARC
CDN (2)
—
Veebiserver (1)
—
Sisuhaldus (CMS) (1)
Open Source · Blog · Simple Website Builder · Community CMS · eCommerce Enabled
CDN (1)
—
Lingitud teenused (1)
—
Hosting (1)
Server Location
Ads (1)
Ad Server · Ad Network · Ad Analytics · Demand-side Platform · Ad Exchange
Web Master (1)
—
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 1 952 861 € | 2956 € | 1 105 427 € | €1.3m | 24 | 10.04.2026 |
| 2024AUD | 2 034 033 € | 101 569 € | 1 162 471 € | €1.3m | 24 | 11.03.2025 |
| 2023AUD | 1 965 872 € | 70 962 € | 1 060 902 € | €1.2m | 25 | 11.04.2024 |
| 2022AUD | 1 720 729 € | −76 913 € | 1 149 939 € | €1.3m | 24 | 22.02.2023 |
| 2021AUD | 1 334 688 € | 72 033 € | 1 434 852 € | €1.5m | 22 | 15.02.2022 |
| 2020AUD | 1 212 268 € | 61 003 € | 1 570 819 € | €1.7m | 23 | 25.03.2021 |
| 2019AUD | 1 517 187 € | 139 379 € | 1 669 817 € | €1.8m | 23 | 25.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 652 821 € | 135 616 € | 63 733 € | 25 |
| 2025 | 2 263 826 € | 521 697 € | 272 114 € | 25 |
| 2024 | 2 379 578 € | 446 554 € | 239 223 € | 24 |
| 2023 | 2 085 450 € | 447 487 € | 238 647 € | 29 |
| 2022 | 1 864 909 € | 370 843 € | 218 502 € | 29 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €653k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €136k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €64k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 25 | — | — | — |
| Käive 2025 | €555k | €535k | €547k | €627k |
| Riigimaksud 2025 | €118k | €127k | €130k | €146k |
| Tööjõumaksud 2025 | €61k | €66k | €75k | €71k |
| Töötajaid 2025 | 25 | 27 | 26 | 25 |
| Käive 2024 | €580k | €561k | €513k | €725k |
| Riigimaksud 2024 | €110k | €108k | €97k | €132k |
| Tööjõumaksud 2024 | €61k | €52k | €62k | €63k |
| Töötajaid 2024 | 26 | 25 | 25 | 24 |
| Käive 2023 | €523k | €524k | €461k | €578k |
| Riigimaksud 2023 | €109k | €106k | €91k | €141k |
| Tööjõumaksud 2023 | €55k | €55k | €58k | €70k |
| Töötajaid 2023 | 29 | 27 | 27 | 29 |
| Käive 2022 | €409k | €542k | €418k | €496k |
| Riigimaksud 2022 | €76k | €96k | €81k | €117k |
| Tööjõumaksud 2022 | €46k | €44k | €54k | €75k |
| Töötajaid 2022 | 25 | 29 | 29 | 29 |
Toetused (1 · €7k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik7159 €
Riigihanked (9 · €121k)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 03.10.2023 | Keeni Põhikooli ja Puka Kooli,sh lasteaiarühmade toiduainete ostmine | Otepää Vallavalitsus | 94 421 € |
| 19.04.2023 | Toidukaupade ost | Maarjamaa Hariduskolleegium | 1838 € |
| 01.04.2022 | Toidukaupade ost | Maarjamaa Hariduskolleegium | 2852 € |
| 22.11.2021 | Sisekaitseakadeemia toiduainete ostmine | Sisekaitseakadeemia | 434 € |
| 15.04.2021 | Toidukaupade ost | Maarjamaa Hariduskolleegium | 3272 € |
Näita ülejäänud (4)
| 08.02.2021 | Toiduained | Luua Metsanduskool | 3000 € |
| 14.01.2021 | Toiduainete müük ja tarne | Aktsiaselts Rakvere Haigla | 12 103 € |
| 18.09.2020 | Toiduainete ostmine | Tallinna Teeninduskool | 1000 € |
| 14.04.2020 | Toidukaupade ost | Maarjamaa Hariduskolleegium | 1898 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded29.05.2019
Muutmiskanne
Ä 20009996 / 9 · Olek: Jõustunud
29.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20009996 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20009996 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20009996 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 20009996 / 5 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 9996 / 4 · Olek: Jõustunud
15.09.2003
Märkus
Kanne nr 3
12.09.2003
Märkus
Ä 9996 / 3 · Olek: Jõustunud
01.10.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
20.11.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
VAHUR VUKSJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Meelis VuksTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 1 muu ettevõte
Mihkel MandelTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 1 muu ettevõte