Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.12.1997Äriregister
- Aadress
- Kaupmehe tn 19-2, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10114 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6408762 · +372 5077068Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46451 — Parfüümide ja kosmeetika hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100221666MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 9845009A9FN65AE75644 · väljastatud 04.03.2024GLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€378k
20192024
Puhaskasum · 2019–2024
€55k
20192024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 377 992 € | 55 080 € | 508 802 € | €628k | 3 | 12.06.2025 |
| 2023 | 433 674 € | 56 860 € | 473 722 € | €622k | 3 | 19.06.2024 |
| 2022 | 404 623 € | 64 517 € | 446 861 € | €632k | 3 | 28.06.2023 |
| 2021 | 395 670 € | 71 870 € | 442 344 € | €586k | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 388 086 € | 61 797 € | 390 474 € | €452k | 3 | 19.05.2021 |
| 2019 | 452 260 € | 65 315 € | 358 676 € | €417k | 4 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 89 369 € | 20 284 € | 4418 € | 3 |
| 2025 | 462 685 € | 96 594 € | 26 254 € | 3 |
| 2024 | 508 450 € | 95 633 € | 30 090 € | 3 |
| 2023 | 563 755 € | 92 471 € | 28 035 € | 3 |
| 2022 | 594 847 € | 92 401 € | 26 579 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €89k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €92k | €134k | €89k | €147k |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €24k | €19k | €24k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €8k | €7k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| Käive 2024 | €160k | €100k | €71k | €178k |
| Riigimaksud 2024 | €29k | €21k | €17k | €29k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €116k | €126k | €134k | €188k |
| Riigimaksud 2023 | €26k | €21k | €17k | €29k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €7k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €139k | €137k | €100k | €218k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €18k | €18k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €7k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10021145 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10021145 / 9 · Olek: Jõustunud
17.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10021145 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10021145 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10021145 / 6 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.01.2011
Muutmiskanne
Ä 10021145 / 5 · Olek: Jõustunud
04.01.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2010
Muutmiskanne
Ä 10021145 / M1 · Olek: Jõustunud
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 21145 / 4 · Olek: Jõustunud
06.02.2002
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 4
11.12.2001
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Kanne nr 3
29.05.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
29.05.2000
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Kanne nr 2
13.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
02.12.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
02.12.1997
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Heino PuusteJuhatuse liige, Osanik 40%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte