Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.11.1997Äriregister
- Aadress
- Paemurru tee 9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.elvem.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 3851057Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43211 — ElektripaigaldustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100384299MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 187 289 € | −24 680 € | 212 416 € | €662k | 8 | 18.06.2025 |
| 2023 | 866 568 € | 224 302 € | 317 096 € | €721k | 8 | 20.06.2024 |
| 2022 | 479 168 € | 33 314 € | 129 229 € | €462k | 7 | 19.06.2023 |
| 2021 | 801 317 € | −250 516 € | 95 915 € | €482k | 7 | 30.06.2022 |
| 2020 | 424 094 € | 40 801 € | 386 431 € | €769k | 7 | 29.06.2021 |
| 2019 | 456 949 € | 71 180 € | 375 630 € | €742k | 7 | 25.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 149 512 € | 54 981 € | 22 398 € | 7 |
| 2025 | 710 823 € | 202 535 € | 107 242 € | 8 |
| 2024 | 1 235 236 € | 198 017 € | 98 399 € | 8 |
| 2023 | 786 178 € | 159 580 € | 77 058 € | 8 |
| 2022 | 517 855 € | 133 487 € | 73 951 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €150k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €55k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €268k | €176k | €46k | €221k |
| Riigimaksud 2025 | €58k | €50k | €38k | €56k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €24k | €33k | €24k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €435k | €355k | €215k | €230k |
| Riigimaksud 2024 | €67k | €25k | €62k | €44k |
| Tööjõumaksud 2024 | €23k | €22k | €30k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €66k | €179k | €325k | €217k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €39k | €58k | €43k |
| Tööjõumaksud 2023 | €18k | €17k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €119k | €162k | €124k | €112k |
| Riigimaksud 2022 | €31k | €41k | €35k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €16k | €23k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 5 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30027541 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30027541 / 5 · Olek: Jõustunud
25.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30027541 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30027541 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.11.2011
Muutmiskanne
Ä 30027541 / 3 · Olek: Jõustunud
30.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27541 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 27541 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 19603 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
28.11.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Einar TumanskiJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet