Üldandmed
Äriregister · 23 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.12.1997Äriregister
- Aadress
- Meistri tn 12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.rauaehitus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6562844Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100340453MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 6391,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 23 min tagasiAsutajad
Äriregister · 23 min tagasiOsanikud
Äriregister · 23 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 23 min tagasiOsaühing Raua Ehitus on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 9 h tagasi rauaehitus.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 465 181 € | 507 319 € | 3 131 161 € | €3.3m | 6 | 23.09.2025 |
| 2023AUD | 2 322 896 € | 162 640 € | 2 728 842 € | €2.8m | 6 | 06.06.2024 |
| 2022AUD | 2 310 617 € | −28 604 € | 2 566 202 € | €2.7m | 6 | 08.06.2023 |
| 2021AUD | 2 512 050 € | −155 179 € | 2 594 806 € | €2.7m | 7 | 13.06.2022 |
| 2020AUD | 3 300 440 € | 328 404 € | 2 749 984 € | €2.9m | 8 | 07.06.2021 |
| 2019AUD | 2 692 129 € | 231 854 € | 2 501 580 € | €2.8m | 8 | 10.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 283 257 € | 46 329 € | 26 128 € | 5 |
| 2025 | 3 178 028 € | 295 889 € | 104 388 € | 5 |
| 2024 | 3 602 914 € | 334 372 € | 116 668 € | 5 |
| 2023 | 2 410 713 € | 194 317 € | 96 886 € | 6 |
| 2022 | 2 297 163 € | 156 787 € | 92 040 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €283k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €46k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €570k | €826k | €1.2m | €604k |
| Riigimaksud 2025 | €74k | €58k | €112k | €52k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €23k | €29k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €351k | €988k | €1.0m | €1.2m |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €100k | €73k | €131k |
| Tööjõumaksud 2024 | €26k | €29k | €30k | €32k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2023 | €488k | €941k | €506k | €476k |
| Riigimaksud 2023 | €39k | €76k | €39k | €41k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €23k | €26k | €25k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €527k | €824k | €481k | €465k |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €58k | €29k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €23k | €24k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiAjalugu (20)
Äriregister kanded16.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10021909 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10021909 / 10 · Olek: Jõustunud
08.06.2021
Korraldav määrus
Ä 10021909 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 15 sündmust
14.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10021909 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10021909 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10021909 / 7 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10021909 / 6 · Olek: Jõustunud
03.10.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
03.10.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10021909 / 5 · Olek: Jõustunud
29.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10021909 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 21909 / 3 · Olek: Jõustunud
06.10.1998
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
19.12.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Kaupo RaudJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet