Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.01.1998Äriregister
- Aadress
- Masinaremondi, Tsooru küla, Antsla vald, 66301 Võru maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5086604Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2552,00 ۀriregister
Juhtorgan (6)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud (8)
Äriregister · 9 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
100.0% · 8
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 12.50% | |
| 2 | 12.50% | |
| 3 | 12.50% | |
| 4 | 12.50% | |
| 5 | 12.50% | |
| 6 | 12.50% | |
| 7 | 12.50% | |
| 8 | 12.50% |
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
12.5%
Top 3
37.5%
Top 5
62.5%
Top 10
100.0%
80%-i piir
7/8
Gini
0.00
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
Tegelikud kasusaajad (8)
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2025
−212 €viimane
1 €−249,50 €−500 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −212 € | 5423 € | €5k | 0 | 31.03.2026 |
| 2024 | — | −130 € | 5635 € | €6k | 0 | 26.03.2025 |
| 2023 | — | −302 € | 5765 € | €6k | 0 | 03.06.2024 |
| 2022 | — | −308 € | 6067 € | €6k | 0 | 05.06.2023 |
| 2021 | — | −53 € | 6375 € | €6k | 0 | 27.06.2022 |
| 2020 | — | −139 € | 6428 € | €6k | 0 | 25.05.2021 |
| 2019 | — | −173 € | 6567 € | €7k | 0 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 24 € | 0 € | — |
| 2025 | — | 24 € | 0 € | — |
| 2024 | — | 24 € | 0 € | — |
| 2023 | — | 26 € | 0 € | — |
| 2022 | — | 23 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 24 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 24 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | 24 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 26 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 23 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded12.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
12.05.2025
Muutmiskanne
Ä 20010764 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20010764 / 8 · Olek: Jõustunud
17.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20010764 / 7 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20010764 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20010764 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20010764 / 4 · Olek: Jõustunud
27.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20010764 / M1 · Olek: Jõustunud
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 10764 / 3 · Olek: Jõustunud
20.03.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
27.01.1998
Esmakanne
Kanne nr 1