Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.01.1998Äriregister
- Aadress
- Mureli tn 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6621485Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16281 — Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100442076MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 864 821 € | 65 211 € | 330 469 € | €411k | 9 | 25.06.2025 |
| 2023 | 785 238 € | 41 529 € | 265 259 € | €345k | 9 | 25.06.2024 |
| 2022 | 782 701 € | 56 088 € | 223 730 € | €306k | 9 | 29.06.2023 |
| 2021 | 748 543 € | 12 558 € | 167 642 € | €285k | 9 | 29.06.2022 |
| 2020 | 640 766 € | 83 005 € | 155 084 € | €235k | 8 | 30.06.2021 |
| 2019 | 515 108 € | 27 969 € | 72 079 € | €141k | 7 | 28.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 303 294 € | 58 905 € | 28 164 € | 10 |
| 2025 | 1 135 557 € | 244 790 € | 108 625 € | 10 |
| 2024 | 1 114 347 € | 221 407 € | 98 131 € | 7 |
| 2023 | 983 571 € | 202 768 € | 98 319 € | 8 |
| 2022 | 999 783 € | 201 538 € | 94 406 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €303k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €279k | €281k | €274k | €301k |
| Riigimaksud 2025 | €59k | €58k | €63k | €65k |
| Tööjõumaksud 2025 | €25k | €25k | €30k | €29k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 8 | 7 | 10 |
| Käive 2024 | €264k | €281k | €273k | €296k |
| Riigimaksud 2024 | €52k | €54k | €54k | €62k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €23k | €25k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €252k | €242k | €234k | €256k |
| Riigimaksud 2023 | €53k | €51k | €48k | €51k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €25k | €25k | €25k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €305k | €273k | €170k | €252k |
| Riigimaksud 2022 | €57k | €52k | €42k | €50k |
| Tööjõumaksud 2022 | €24k | €23k | €24k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 8 | 8 |
Toetused (3 · €85k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
76 668 €
EISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
4000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
4000 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10023358 / 11 · Olek: Jõustunud
16.04.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
16.04.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10023358 / 10 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 17 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10023358 / 9 · Olek: Jõustunud
21.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
21.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10023358 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10023358 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10023358 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10023358 / 5 · Olek: Jõustunud
19.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.06.2009
Muutmiskanne
Ä 23358 / 4 · Olek: Jõustunud
01.04.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.04.2008
Muutmiskanne
Ä 23358 / 3 · Olek: Jõustunud
24.03.2008
Muutmiskanne
Ä 23358 / M2 · Olek: Jõustunud
14.03.2008
Muutmiskanne
Ä 23358 / M1 · Olek: Jõustunud
25.04.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
22.01.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Anu NarglaJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Martin NarglaJuhatuse liige, Osanik 17% · 1 muu ettevõte
Omanikukonto: Priit NarglaOsanik 17% · 2 muud ettevõtet